Новини

17.09.2020

Шановні рятівники, працівники та ветерани цивільного захисту і пожежної охорони!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!
Професія рятівника нелегка і небезпечна, як прийнято говорити – для справжніх чоловіків.
Це свято є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Висловлюю щиру подяку усім рятувальникам Дергачівського району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов'язку.

Бажаю Вам міцного здоров'я, життєвих гараздів та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!
Зі святом!

З повагою

Голова Дергачівської районної
державної адміністрації                                                                                Володимир УСОВ                      

17.09.2020

17 вересня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов привітав рятівників Дергачівщини з професійним святом.
Володимир Усов подякував працівникам ДСНС за самовіддану службу та нагородив Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за високий професіоналізм при виконанні завдань за призначенням, досягнення високих показників у службовій діяльності та з нагоди Дня рятівника.

17.09.2020

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов спільно з начальником управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації Наталією Давидовою відвідали з робочою поїздкою до КЗ «Подвірський ліцей», КЗ «Солоницівський ліцей № 1», КЗ «Солоницівський ліцей № 3» і КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина».
Володимир Усов та Наталія Давидова перевірили та обговорили з керівництвом закладів реалізацію норм карантинних заходів щодо недопущення поширенню COVID-19.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

21 січня голова ХОДА зустрівся зі спільною делегацією Республіки Казахстан та Азербайджанської Республіки на чолі з послами цих держав в Україні: Саматом Ордабаєвим та Азером Худієвим

21 січня голова ХОДА зустрівся зі спільною делегацією Республіки Казахстан та Азербайджанської Республіки на чолі з послами цих держав в Україні: Саматом Ордабаєвим та Азером Худієвим.
Під час свого візиту до Харківської області делегація проводить низку зустрічей з бізнес-колами регіону. Мета послів – визначити напрямки для можливого інвестування та економічного співробітництва. Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв одразу відзначив, що його країна має кошти та бажання їх інвестувати – в тому числі в Україну.
«Ми тільки за минулий рік інвестували 1 млрд доларів. І ще 1,5 млрд наша країна хоче внести сюди», - сказав пан посол.
Він наголосив, що детально вивчити можливості для співробітництва домовилися під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Баку.
«Традиційно між Казахстаном і Україною були гарні зв'язки: і торгово-економічні, і людські. Традиційно Харків був одним з серйозних регіонів, який співпрацював з Казахстаном. Потрібно це відновлювати», - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв.
Обидва посли відзначили, що важливим фактором для поглиблення економічної співпраці є створення сприятливого інвестиційного та бізнес-клімату в країні та регіоні, зокрема. Голова ХОДА Олексій Кучер підкреслив, що саме над цим активно працює керівництво Харківської області.
«Ми всі знаємо, які взаємини склалися між нашими державами і регіонами. Нам потрібно їх зміцнювати та, відповідно, прогресувати, - зауважив Олексій Кучер. – Ми націлені на те, щоб саме в Харківській області створити найкращі умови для інвесторів в Україні. Щоб саме в наш регіон приходили інвестиції».
Під час зустрічі сторони обговорили можливі напрямки для співпраці. Серед них – галузь ІТ, промисловість, сільське господарство та реалізація інфраструктурних проєктів, зокрема, будівництво доріг.
Азер Худієв повідомив, що наприкінці зими – на початку весни заплановано візит до України представників бізнес-кіл Азербайджанської Республіки. Серед регіонів, які планують відвідати бізнесмени, в тому числі Харківська область. Орієнтовно до нашого регіону потенційні інвестори прибудуть у березні.
Під час зустрічі Олексій Кучер також запропонував Азеру Худієву розглянути питання міжрегіонального співробітництва.
«З Казахстаном ми маємо міжрегіональну угоду. З Азербайджаном такої угоди немає. Можливо, потрібно її розробити», - сказав голова ХОДА.
Щодо розвитку співпраці Харківщини з Казахстаном, то йому має сприяти поява в нашому регіоні почесного консульства республіки. Кандидата на посаду почесного консула Еміна Наджафлі під час зустрічі представив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв.
Довідка. Азербайджанська та Казахстанська республіки входять до 30-ки ключових торгових партнерів Харківської області. За 11 місяців 2019 року зовнішньоторговельний оборот Харківщини з Азербайджанською республікою зріс на 9,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2018-го. Зараз він складає понад 20 млн дол. США. У той само час оборот з Казахстаном зменшився – на 18,9% (склав 26,4 млн дол.)

 


Подождите...