Новини

18.02.2020

Заступник голови ХОДА бере участь у спільному заході «Оптимізація лікарняної мережі в Україні», який проходить у Києві 17-18 лютого.
Захід проводять спільно Міністерство охорони здоров'я України та НСЗУ за підтримки представництва Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні. Міжнародні експерти презентують представникам усіх регіонів України успішні кейси оптимізації лікарняної мережі, що були реалізовані в інших країнах.
«Зараз для всіх регіонів актуальним є питання формування стратегії розвитку як госпітального сектору, так і всієї охорони здоров'я регіону в цілому на найближчий і середньостроковий періоди. Цим питанням опікуватимуться госпітальні ради. Поки що вони створені не в кожній області України. Більш того, не скрізь ще затверджені госпітальні округи. У Харківській області 1 госпітальний округ затверджений обласною радою ще в 2018 році, а 14 лютого цього року голова ХОДА Олексій Кучер підписав розпорядження про створення госпітальної ради», - зазначив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

18.02.2020

Під час заходу, що пройшов під головуванням Олексія Кучера, обговорили хід виконання в регіоні доручень Президента України.
«Рада була створена після того, як відбулось засідання Ради розвитку громад і територій під головуванням Президента України 24 грудня 2019 року», - відзначив голова ХОДА Олексій Кучер.

17.02.2020

Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.
У Telegram-каналі будуть публікуватися актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права. Трудове, сімейне, пенсійне, земельне та інше законодавство з прикладами з практики та порадами щодо механізмів захисту порушених прав. Поради максимально адаптовані для людей, які не знайомі з юридичною термінологією, та детально роз'яснюють правові питання, з якими найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку чи у сімейних відносинах тощо.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

21 січня голова ХОДА зустрівся зі спільною делегацією Республіки Казахстан та Азербайджанської Республіки на чолі з послами цих держав в Україні: Саматом Ордабаєвим та Азером Худієвим

21 січня голова ХОДА зустрівся зі спільною делегацією Республіки Казахстан та Азербайджанської Республіки на чолі з послами цих держав в Україні: Саматом Ордабаєвим та Азером Худієвим.
Під час свого візиту до Харківської області делегація проводить низку зустрічей з бізнес-колами регіону. Мета послів – визначити напрямки для можливого інвестування та економічного співробітництва. Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв одразу відзначив, що його країна має кошти та бажання їх інвестувати – в тому числі в Україну.
«Ми тільки за минулий рік інвестували 1 млрд доларів. І ще 1,5 млрд наша країна хоче внести сюди», - сказав пан посол.
Він наголосив, що детально вивчити можливості для співробітництва домовилися під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Баку.
«Традиційно між Казахстаном і Україною були гарні зв'язки: і торгово-економічні, і людські. Традиційно Харків був одним з серйозних регіонів, який співпрацював з Казахстаном. Потрібно це відновлювати», - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв.
Обидва посли відзначили, що важливим фактором для поглиблення економічної співпраці є створення сприятливого інвестиційного та бізнес-клімату в країні та регіоні, зокрема. Голова ХОДА Олексій Кучер підкреслив, що саме над цим активно працює керівництво Харківської області.
«Ми всі знаємо, які взаємини склалися між нашими державами і регіонами. Нам потрібно їх зміцнювати та, відповідно, прогресувати, - зауважив Олексій Кучер. – Ми націлені на те, щоб саме в Харківській області створити найкращі умови для інвесторів в Україні. Щоб саме в наш регіон приходили інвестиції».
Під час зустрічі сторони обговорили можливі напрямки для співпраці. Серед них – галузь ІТ, промисловість, сільське господарство та реалізація інфраструктурних проєктів, зокрема, будівництво доріг.
Азер Худієв повідомив, що наприкінці зими – на початку весни заплановано візит до України представників бізнес-кіл Азербайджанської Республіки. Серед регіонів, які планують відвідати бізнесмени, в тому числі Харківська область. Орієнтовно до нашого регіону потенційні інвестори прибудуть у березні.
Під час зустрічі Олексій Кучер також запропонував Азеру Худієву розглянути питання міжрегіонального співробітництва.
«З Казахстаном ми маємо міжрегіональну угоду. З Азербайджаном такої угоди немає. Можливо, потрібно її розробити», - сказав голова ХОДА.
Щодо розвитку співпраці Харківщини з Казахстаном, то йому має сприяти поява в нашому регіоні почесного консульства республіки. Кандидата на посаду почесного консула Еміна Наджафлі під час зустрічі представив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв.
Довідка. Азербайджанська та Казахстанська республіки входять до 30-ки ключових торгових партнерів Харківської області. За 11 місяців 2019 року зовнішньоторговельний оборот Харківщини з Азербайджанською республікою зріс на 9,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2018-го. Зараз він складає понад 20 млн дол. США. У той само час оборот з Казахстаном зменшився – на 18,9% (склав 26,4 млн дол.)

 


Подождите...