Новини

05.06.2020

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов провів нараду з перевізниками, що здійснюють автобусні перевезення на території Дергачівського району за участю місцевих голів з питання перевезення пільгового контингенту.
У ході наради були обговорені питання мережі автобусних маршрутів Дергачівського району; здійснення перевізниками обліку перевезеного контингенту; відшкодування компенсаційних виплат перевізникам, пов'язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги у автомобільному транспорті приміського сполучення.
Дергачівською міською радою вже підготовлено проєкт рішення «Про втрату чинності рішення № 4 LXXI сесії Дергачівської міської ради VII скликання «Про організацію перевезень громадським транспортом у м. Дергачі в умовах карантину», який буде розглянуто на найближчому засіданні сесії міської ради.
За підсумками наради було досягнуто домовленості з перевізниками щодо безкоштовного перевезення пільгового контингенту громадян.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

У службі зайнятості можна отримати ваучер на здобуття безкоштовної освіти

Ваучер на навчання можуть отримати безкоштовно певні категорії громадян за такими вимогами:

ДЛЯ ОСІБ ВІКОМ СТАРШЕ 45 РОКІВ:

- вік старше 45 років; страховий стаж – не менше 15 років; маєте професійно-технічну або вищу освіту; не досягли пенсійного віку; не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; не отримували ваучер.

ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ:

- не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні; для Вас відсутня підходяща робота; не досягли пенсійного віку; маєте професійно-технічну або вищу освіту; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; не отримували ваучер.

ДЛЯ ОСІБ ЗВІЛЬНЕНИХ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ:

- не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний; не досягли пенсійного віку; не набули права на пенсію відповідно до Закону «Про пенсійне забезпечення, осіб звільнених з військової служби...»; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; не отримували ваучер; маєте вислугу не менше 10 років; маєте професійно-технічну або вищу освіту.

ДЛЯ ОСІБ ЗВІЛЬНЕНИХ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПІСЛЯ УЧАСТІ В ПРОВЕДЕННІ АТО/ООС, З ЧИСЛА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ:

- не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний; не набули права на пенсію відповідно до Закону «Про пенсійне забезпечення, осіб звільнених з військової служби...»; не отримували ваучер; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; маєте професійно-технічну або вищу освіту.

Більш повну інформацію щодо видачі ваучера можна отримати у Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, відділ активної підтримки безробітних. Телефон – (05763) 3-10-61.

 


Подождите...