Новини

13.12.2019

«Чорнобиль закутий колючим парканом.
Чорнобиль... згадаємо знову і знову
Це місце, окутане темним туманом.
Колись панували там ніжність й любов...»
13 грудня відбулась церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної та міської рад, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, депутати районної та міської рад, представники служб району, громадських організацій та молодь.

12.12.2019

Шановна Марія Юріївна!
Прийміть щирі вітання та побажання здоров'я, щастя, миру і благополуччя!
Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.

12.12.2019

12 грудня відбулася церемонія передачі ключів від нового будинку дитячому будинку сімейного типу подружжю Дегтяр, в якій виховується 7 дітей, з них 5 дітей позбавлених батьківського піклування. Загальна площа будинку більше 320 кв. м, в ньому є всі умови для виховання, навчання та розвитку дітей. Будинок було придбано за кошти державної субвенції.
У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, голова районної ради Геннадій Лазарєв, начальник служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації Ольга Шевченко, Полівський сільський голова Інга Токаренко, депутати районної ради.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

У службі зайнятості можна отримати ваучер на здобуття безкоштовної освіти

Ваучер на навчання можуть отримати безкоштовно певні категорії громадян за такими вимогами:

ДЛЯ ОСІБ ВІКОМ СТАРШЕ 45 РОКІВ:

- вік старше 45 років; страховий стаж – не менше 15 років; маєте професійно-технічну або вищу освіту; не досягли пенсійного віку; не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; не отримували ваучер.

ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ:

- не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні; для Вас відсутня підходяща робота; не досягли пенсійного віку; маєте професійно-технічну або вищу освіту; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; не отримували ваучер.

ДЛЯ ОСІБ ЗВІЛЬНЕНИХ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ:

- не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний; не досягли пенсійного віку; не набули права на пенсію відповідно до Закону «Про пенсійне забезпечення, осіб звільнених з військової служби...»; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; не отримували ваучер; маєте вислугу не менше 10 років; маєте професійно-технічну або вищу освіту.

ДЛЯ ОСІБ ЗВІЛЬНЕНИХ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПІСЛЯ УЧАСТІ В ПРОВЕДЕННІ АТО/ООС, З ЧИСЛА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ:

- не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний; не набули права на пенсію відповідно до Закону «Про пенсійне забезпечення, осіб звільнених з військової служби...»; не отримували ваучер; не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок Фонду; маєте професійно-технічну або вищу освіту.

Більш повну інформацію щодо видачі ваучера можна отримати у Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, відділ активної підтримки безробітних. Телефон – (05763) 3-10-61.

 


Подождите...