Новини

05.06.2020

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов провів нараду з перевізниками, що здійснюють автобусні перевезення на території Дергачівського району за участю місцевих голів з питання перевезення пільгового контингенту.
У ході наради були обговорені питання мережі автобусних маршрутів Дергачівського району; здійснення перевізниками обліку перевезеного контингенту; відшкодування компенсаційних виплат перевізникам, пов'язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги у автомобільному транспорті приміського сполучення.
Дергачівською міською радою вже підготовлено проєкт рішення «Про втрату чинності рішення № 4 LXXI сесії Дергачівської міської ради VII скликання «Про організацію перевезень громадським транспортом у м. Дергачі в умовах карантину», який буде розглянуто на найближчому засіданні сесії міської ради.
За підсумками наради було досягнуто домовленості з перевізниками щодо безкоштовного перевезення пільгового контингенту громадян.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

«Моя професія: консультаційна мережа»- ШВИДКИЙ СПОСІБ ВИЗНАЧИТИ, ЯКА ПРОФЕСІЯ ВАМ ПІДХОДИТЬ.

Шановні друзі!
ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРОЙТИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТРЕНЕТ-РЕСУРСУ
«МОЯ ПРОФЕСІЯ: КОНСУЛЬТАЦІЙНА МЕРЕЖА».
Профорієнтаційні тести - це комплекс питань, відповідаючи на які максимально чесно, людина проходить об'єктивне тестування емоційних і професійних уподобань. Інтернет платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна допомога» розрахована для користувачів від 14 до 60 років.
Тестування дозволяє:
-визначити свої професійні нахили та здібності;
-виявити властивості характеру та особистісні якості;
-прояснити рівень розвитку своїх здібностей;
-вибрати галузь професійної діяльності.
Інтернет-платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» - це чудова нагода пройти профдіагностичне тестування не виходячи з дому, в зручний час.
Для того, щоб отримати унікальний «код доступу» для входу на спеціалізовану онлайн-сторінку запуску тестів та пройти тестування, звертайтеся до спеціалістів Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.
Результати тестування і подальша консультація (за бажанням) покажуть, до яких сфер майбутньої професійної діяльності є виражені здібності. На своїй сторінці ви зможете переглянути профорієнтаційні висновки та список рекомендованих професій.
Якщо у вас відсутні технічні засоби і немає можливості пройти тестування вдома, ми чекаємо на вас у приміщенні Дергачівської районної філії ХОЦЗ за адресою: м.Дергачі, вул. 1 Травня,
8-А.
Перетворіть вибір майбутньої професії у науково обґрунтований прогноз, виявіть схильності та здібності до різних видів діяльності.


Подождите...