Новини

12.11.2019

Захисники мають право назнижку на оплату послуг ЖКГ, яка надається для оплати послуг користування житлом, комунальних послуг та вартості палива. Для осіб з інвалідністю внаслідок війни розмір знижки становить 100%, для учасників бойових дій та прирівняних до них – 75%, для учасників війни — 50 %.

12.11.2019

Захисники мають право на безоплатне медичне забезпечення. Учасники бойових дій мають право на безоплатне отримання лікарських засобів, першочергове безоплатне зубопротезування, безоплатне щорічне санаторно-курортне лікування. Учасникам бойових дій надається допомога у військових госпіталях та інших лікувально-профілактичних закладах, члени сім'і військовослужбовця, який прослужив в ЗСУ більше 20 років, мають право також обслуговуватись у військових госпіталях.

11.11.2019

З 04.11 по 08.11.2019 року відбувся гендерний тиждень, у рамках якого проведені семінари та тренінги для безробітних громадян за тематикою: «Особистість, дім, кар'єра», «Гендерна рівність».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

«Моя професія: консультаційна мережа»- ШВИДКИЙ СПОСІБ ВИЗНАЧИТИ, ЯКА ПРОФЕСІЯ ВАМ ПІДХОДИТЬ.

Шановні друзі!
ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРОЙТИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТРЕНЕТ-РЕСУРСУ
«МОЯ ПРОФЕСІЯ: КОНСУЛЬТАЦІЙНА МЕРЕЖА».
Профорієнтаційні тести - це комплекс питань, відповідаючи на які максимально чесно, людина проходить об'єктивне тестування емоційних і професійних уподобань. Інтернет платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна допомога» розрахована для користувачів від 14 до 60 років.
Тестування дозволяє:
-визначити свої професійні нахили та здібності;
-виявити властивості характеру та особистісні якості;
-прояснити рівень розвитку своїх здібностей;
-вибрати галузь професійної діяльності.
Інтернет-платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» - це чудова нагода пройти профдіагностичне тестування не виходячи з дому, в зручний час.
Для того, щоб отримати унікальний «код доступу» для входу на спеціалізовану онлайн-сторінку запуску тестів та пройти тестування, звертайтеся до спеціалістів Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.
Результати тестування і подальша консультація (за бажанням) покажуть, до яких сфер майбутньої професійної діяльності є виражені здібності. На своїй сторінці ви зможете переглянути профорієнтаційні висновки та список рекомендованих професій.
Якщо у вас відсутні технічні засоби і немає можливості пройти тестування вдома, ми чекаємо на вас у приміщенні Дергачівської районної філії ХОЦЗ за адресою: м.Дергачі, вул. 1 Травня,
8-А.
Перетворіть вибір майбутньої професії у науково обґрунтований прогноз, виявіть схильності та здібності до різних видів діяльності.


Подождите...