Новини

09.12.2019

Шановний Микола Іванович!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, успіхів, життєвої наснаги, благополуччя, миру  і добра.
Нехай ваше життя завжди буде наповнене оптимізмом, повагою і підтримкою колег. Особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

09.12.2019

Заступник голови райдержадміністрації Євген Жувак приймає участь у зустрічі голови облдержадміністрації О. Кучера з медичним активом області.

09.12.2019

«Сильною вважається не та держава, яка все контролює,
а та, яка за рахунок мінімального контролю
досягає максимального результату»
Б. Топорнін

В Україні з 09 грудня стартував Всеукраїнський тиждень права – масштабна серія заходів, спрямованих на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.
На сьогоднішній день, однією з важливих тем для сучасного українського суспільства є «Держава і реформи».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти

03 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації взяла участь святкових заходах з нагоди Дня працівників освіти.
«Дякую вам, дорогі освітяни, за вашу самовіддану працю, терпіння і вірність вчительському обов'язку! Від щирого серця бажаю миру та злагоди, міцного здоров'я, родинного затишку, невичерпної життєвої енергії та нових творчих здобутків. Нехай усі ваші випускники стануть прекрасними фахівцями, добрими і надійними, духовно багатими людьми. А щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й кожного дня»,- свої вітання та вдячність педагогам висловила Інна Гаплєвська.
Також, в цей святковий день присутніх привітали голова районної ради Геннадій Лазарєв, перший заступник голови Дергачівської міської ради Владислав Кисіль, начальник управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Наталія Давидова, заступник директора Департаменту науки і освіти обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки Володимир Ігнатьєв та заступник директора Департаменту культури і туризму обласної державної адміністрації Наталія  Плотнік.
Під час урочистого заходу в районному Будинку культури Інна Гаплєвська та Геннадій Лазарєв вручили педагогам Дергачівського району почесні відзнаки Дергачівської райдержадміністрації та районної ради.
Колектив районного Будинку культури для учасників заходу організували та провели святковий концерт.


Подождите...