Новини

24.01.2020

24 січня перший заступник голови райдержадміністрації Інна Гаплєвська  та заступник голови районної ради Віра Стрілець взяли участь у зборах Дергачівської районної громадської організації ветеранів України.

24.01.2020

Питання забезпечення житлом українських воїнів, а також переселенців розглянули під час міністерської селекторної наради.

24.01.2020

24 січня у районному Будинку культури відбувся фінал районного конкурсу «Юна принцеса - 2020». У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Інна Гаплєвська та заступник голови районної ради Віра Стрілець.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Профілактичний Всеукраїнський захід «Урок» у 3-х закладах середньої освіти КЗ «Цупівська гімназія», КЗ «Слатинський ліцей», КЗ «Безруківський ліцей»

10 вересня, у рамках профілактичного Всеукраїнського заходу «Урок», працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно із працівниками сектору ювенальної превенції Дергачівського відділу поліції ГУНП у Харківській області, районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді, управління освіти, культури та туризму райдержадміністрації було перевірено наявність учнів, які не приступили до занять без поважних причин у 3-х закладах середньої освіти Прудянської, Слатинської селищних та Безруківської сільської рад. У ході заходу було здійснено обстеження умов проживання та виховання дітей у сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та надано дітям адресну допомогу у вигляді канцелярських товарів, які було придбано у межах заходів Програми по реалізації у Дергачівському районі "Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року.


Подождите...