Новини

17.07.2019

17 липня о 14.25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

17.07.2019

Шановний Костянтин Сергійович!
Колектив районної державної адміністрації висловлює Вам щиру вдячність за два роки роботи на посаді голови районної державної адміністрації. За цей період в районі було зроблено багато досягнень та позитивних змін.

Дякуємо Вам за спільну і злагоджену роботу, професіоналізм, відповідальний підхід до всіх справ, значний особистий внесок у діяльність та розвиток району.
Ви були і залишаєтесь для нас мудрим, чесним, справедливим керівником. Ви згуртували наш колектив, внесли у взаємовідносини атмосферу довіри, гармонії. Ми завжди відчували Ваш захист і підтримку, порозуміння у будь-якому питанні. Завдяки Вам ми зрозуміли, що таке справжнє взаєморозуміння і взаємодовіра.
Щиро сподіваємося, що Вас очікують нові успіхи та досягнення!


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

За два роки на Харківщині створено 3000 нових місць у дитячих садках

Подальший розвиток мережі дошкільних закладів в області голова ХОДА Юлія Світлична називає серед головних пріоритетів 2019-го року.
«Відновлюємо дошкільну освіту. За два останні роки відкрили 35 нових дитсадків і понад 100 груп. Таким чином створили 3000 додаткових місць», - розповіла Юлія Світлична.
Так, у 2018 році в області відкрили 21 дитсадок та 35 додаткових груп в наявних закладах. Загалом створено 1676 нових місць у дошкільних закладах освіти.
Нові садки та дошкільні підрозділи в НВК та ліцеях з'явилися, зокрема, в Балаклійському районі (при Бригадирівському та Залиманському ліцеях), Сахновщинському (Багаточернещинський ліцей), Зміївському (Чемужівська ЗОШ), Куп'янському (Гусинський, Лісностінківський, Кіндрашівський ліцеї та ліцей Куп'янської районної ради). Ще 5 закладів, у тому числі 2 приватних, відкрилися в м. Харкові.
Робота над розгалуженням мережі дошкільної освіти в області триває. Так, масштабні об'єкти сьогодні будуються в Пісочині та Південному Харківського району.
У Пісочині у вересні розпочали будівництво нового комплексу, який включатиме початкову школу та ДНЗ на 95 місць. Будівництво додаткового 3-поверхового корпусу ДНЗ у Південному дозволить створити 130 місць для дошкільнят.
«Розвиток гуманітарної сфери - в першу чергу, освіти та охорони здоров'я - буде пріоритетним у 2019-му році. Ми вже передбачили фінансування дошкільної освіти та будемо збільшувати кількість місць для дітей там, де це необхідно. Також зробимо все, щоб закупати якісне обладнання та меблі. Важливо, що об'єкти, які будуються в області, – це сучасні дитячі садки, красиві, комфортні та оснащені всім необхідним. Сьогодні в селі діти мають не гірші, а подекуди навіть кращі умови, ніж в обласному центрі», - підкреслила Юлія Світлична.


Подождите...