Новини

22.01.2019

22 січня українці відзначають важливе національне свято – 100-річчя Дня Соборності України. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки – акт об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 
Проголошення Акта Злуки стало могутнім проявом споконвічного бажання українців до національної єдності та територіальної цілісності. Об'єднання українських земель, стало основоположною подією для подальшого державотворення.
З Днем Соборності України! 
Слава Україні!
Голова районної 
державної адміністрації  Костянтин Жидков

22.01.2019

22 січня  відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди 100-річчя Дня Соборності України.
В заходах взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, працівники районних служб, представники громадських організацій, політичних партій, громадськість.

22.01.2019

22 січня, в день 100-річчя Дня Соборності України, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська завітала до мешканки с Безруки Медведєвої Пелагії Іванівни – 100-річної ювілярки. 
В день національного свята було важливо та цікаво поспілкуватися з Пелагією Іванівною, яка народилася у важливий історичний для держави рік – проголошення Акту злуки – об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у єдину, соборну Україну. 
Пелагія Іванівна стала свідком багатьох важливих історичних подій та є для нас яскравим прикладом життєвої стійкості та мудрості.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

За два роки на Харківщині створено 3000 нових місць у дитячих садках

Подальший розвиток мережі дошкільних закладів в області голова ХОДА Юлія Світлична називає серед головних пріоритетів 2019-го року.
«Відновлюємо дошкільну освіту. За два останні роки відкрили 35 нових дитсадків і понад 100 груп. Таким чином створили 3000 додаткових місць», - розповіла Юлія Світлична.
Так, у 2018 році в області відкрили 21 дитсадок та 35 додаткових груп в наявних закладах. Загалом створено 1676 нових місць у дошкільних закладах освіти.
Нові садки та дошкільні підрозділи в НВК та ліцеях з'явилися, зокрема, в Балаклійському районі (при Бригадирівському та Залиманському ліцеях), Сахновщинському (Багаточернещинський ліцей), Зміївському (Чемужівська ЗОШ), Куп'янському (Гусинський, Лісностінківський, Кіндрашівський ліцеї та ліцей Куп'янської районної ради). Ще 5 закладів, у тому числі 2 приватних, відкрилися в м. Харкові.
Робота над розгалуженням мережі дошкільної освіти в області триває. Так, масштабні об'єкти сьогодні будуються в Пісочині та Південному Харківського району.
У Пісочині у вересні розпочали будівництво нового комплексу, який включатиме початкову школу та ДНЗ на 95 місць. Будівництво додаткового 3-поверхового корпусу ДНЗ у Південному дозволить створити 130 місць для дошкільнят.
«Розвиток гуманітарної сфери - в першу чергу, освіти та охорони здоров'я - буде пріоритетним у 2019-му році. Ми вже передбачили фінансування дошкільної освіти та будемо збільшувати кількість місць для дітей там, де це необхідно. Також зробимо все, щоб закупати якісне обладнання та меблі. Важливо, що об'єкти, які будуються в області, – це сучасні дитячі садки, красиві, комфортні та оснащені всім необхідним. Сьогодні в селі діти мають не гірші, а подекуди навіть кращі умови, ніж в обласному центрі», - підкреслила Юлія Світлична.


Подождите...