Новини

22.01.2019

22 січня українці відзначають важливе національне свято – 100-річчя Дня Соборності України. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки – акт об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 
Проголошення Акта Злуки стало могутнім проявом споконвічного бажання українців до національної єдності та територіальної цілісності. Об'єднання українських земель, стало основоположною подією для подальшого державотворення.
З Днем Соборності України! 
Слава Україні!
Голова районної 
державної адміністрації  Костянтин Жидков

22.01.2019

22 січня  відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди 100-річчя Дня Соборності України.
В заходах взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, працівники районних служб, представники громадських організацій, політичних партій, громадськість.

22.01.2019

22 січня, в день 100-річчя Дня Соборності України, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська завітала до мешканки с Безруки Медведєвої Пелагії Іванівни – 100-річної ювілярки. 
В день національного свята було важливо та цікаво поспілкуватися з Пелагією Іванівною, яка народилася у важливий історичний для держави рік – проголошення Акту злуки – об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у єдину, соборну Україну. 
Пелагія Іванівна стала свідком багатьох важливих історичних подій та є для нас яскравим прикладом життєвої стійкості та мудрості.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

На Харківщині майже 98% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях 02 січня 2019 | 15:25

Це найкращий показник в Україні.
Для того, щоб влаштувати всіх дітей цих категорій в сім'ї, в області ведеться робота із забезпечення їх відповідними житловими умовами.
Так, у 2018 році було придбано 33 житлові об'єкти для створення дитячих будинків сімейного типу, а також для дітей-сиріт, які розпочали самостійне життя.
7 будинків закупили для родин, які хотіли взяти на виховання велику кількість дітей, але не мали відповідних житлових умов. Це дало змогу створити дитячі будинки сімейного типу в Близнюківському, Вовчанському, Зміївському, Коломацькому, Краснокутському, Нововодолазькому, Сахновщинському районах. Загалом в них влаштовано 50 дітей.
Ще два будинки було придбано у 2017 році – для ДБСТ у Красноградському та Зміївському районах.
«Програма забезпечення житлом родин, які хочуть виховувати дітей, котрі були позбавлені батьківського тепла, впроваджується на Харківщині другий рік поспіль. Вперше за часи незалежності України на це виділяються кошти. Нарешті ми не просто говоримо, а створюємо умови для того, щоб всі діти мали можливість виховуватися в гарних умовах - у нормальних родинах, а не в інтернатних закладах. У 2019 році продовжимо працювати у цьому напрямку», - розповіла голова ХОДА Юлія Світлична.
Крім того, в області ведеться активна робота із забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування. Квартири отримують ті з них, хто досяг 16-річного віку та живе самостійно. Для них у 2018 році було придбано 26 житлових об'єктів. У 2017 році для цієї категорії громадян придбали 12 квартир і один будинок таун-хаус на 20 чоловік.
Загалом у 2017-2018 роках на реалізацію програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дитячих будинків сімейного типу Харківська область отримала субвенції з державного бюджету на загальну суму майже 33 млн грн. За ці кошти вдалося забезпечити житлом близько 100 дітей.


Подождите...