Новини

17.07.2019

17 липня о 14.25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

17.07.2019

Шановний Костянтин Сергійович!
Колектив районної державної адміністрації висловлює Вам щиру вдячність за два роки роботи на посаді голови районної державної адміністрації. За цей період в районі було зроблено багато досягнень та позитивних змін.

Дякуємо Вам за спільну і злагоджену роботу, професіоналізм, відповідальний підхід до всіх справ, значний особистий внесок у діяльність та розвиток району.
Ви були і залишаєтесь для нас мудрим, чесним, справедливим керівником. Ви згуртували наш колектив, внесли у взаємовідносини атмосферу довіри, гармонії. Ми завжди відчували Ваш захист і підтримку, порозуміння у будь-якому питанні. Завдяки Вам ми зрозуміли, що таке справжнє взаєморозуміння і взаємодовіра.
Щиро сподіваємося, що Вас очікують нові успіхи та досягнення!


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

На Харківщині майже 98% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях 02 січня 2019 | 15:25

Це найкращий показник в Україні.
Для того, щоб влаштувати всіх дітей цих категорій в сім'ї, в області ведеться робота із забезпечення їх відповідними житловими умовами.
Так, у 2018 році було придбано 33 житлові об'єкти для створення дитячих будинків сімейного типу, а також для дітей-сиріт, які розпочали самостійне життя.
7 будинків закупили для родин, які хотіли взяти на виховання велику кількість дітей, але не мали відповідних житлових умов. Це дало змогу створити дитячі будинки сімейного типу в Близнюківському, Вовчанському, Зміївському, Коломацькому, Краснокутському, Нововодолазькому, Сахновщинському районах. Загалом в них влаштовано 50 дітей.
Ще два будинки було придбано у 2017 році – для ДБСТ у Красноградському та Зміївському районах.
«Програма забезпечення житлом родин, які хочуть виховувати дітей, котрі були позбавлені батьківського тепла, впроваджується на Харківщині другий рік поспіль. Вперше за часи незалежності України на це виділяються кошти. Нарешті ми не просто говоримо, а створюємо умови для того, щоб всі діти мали можливість виховуватися в гарних умовах - у нормальних родинах, а не в інтернатних закладах. У 2019 році продовжимо працювати у цьому напрямку», - розповіла голова ХОДА Юлія Світлична.
Крім того, в області ведеться активна робота із забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування. Квартири отримують ті з них, хто досяг 16-річного віку та живе самостійно. Для них у 2018 році було придбано 26 житлових об'єктів. У 2017 році для цієї категорії громадян придбали 12 квартир і один будинок таун-хаус на 20 чоловік.
Загалом у 2017-2018 роках на реалізацію програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дитячих будинків сімейного типу Харківська область отримала субвенції з державного бюджету на загальну суму майже 33 млн грн. За ці кошти вдалося забезпечити житлом близько 100 дітей.


Подождите...