Новини

22.01.2019

22 січня українці відзначають важливе національне свято – 100-річчя Дня Соборності України. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки – акт об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 
Проголошення Акта Злуки стало могутнім проявом споконвічного бажання українців до національної єдності та територіальної цілісності. Об'єднання українських земель, стало основоположною подією для подальшого державотворення.
З Днем Соборності України! 
Слава Україні!
Голова районної 
державної адміністрації  Костянтин Жидков

22.01.2019

22 січня  відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди 100-річчя Дня Соборності України.
В заходах взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, працівники районних служб, представники громадських організацій, політичних партій, громадськість.

22.01.2019

22 січня, в день 100-річчя Дня Соборності України, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська завітала до мешканки с Безруки Медведєвої Пелагії Іванівни – 100-річної ювілярки. 
В день національного свята було важливо та цікаво поспілкуватися з Пелагією Іванівною, яка народилася у важливий історичний для держави рік – проголошення Акту злуки – об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у єдину, соборну Україну. 
Пелагія Іванівна стала свідком багатьох важливих історичних подій та є для нас яскравим прикладом життєвої стійкості та мудрості.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Військові 92-ї бригади отримали 80 квартир у Чугуївському районі

Сертифікат на 2 новозбудовані багатоповерхівки з помешканнями для військових командиру бригади передали Міністр оборони України Степан Полторак та голова ХОДА Юлія Світлична.
«Сьогодні відновлюється справедливість. Будівництво цих двох будинків було заморожено більш ніж 10 років, але, нарешті, держава повертається до військових обличчям, - відзначила голова ХОДА, звертаючись до воїнів 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ та їх рідних. - І це надзвичайно важливо, адже ви бороните державу, тож держава повинна захищати вас».
Керівник області подякувала військовим за мужність, відвагу та важку щоденну працю та привітала зі святами. Також під час урочистого заходу голова ХОДА передала в розпорядження 92-ї бригади новий автомобіль швидкої допомоги.
Міністр оборони України відзначив, що в 2019-му році 92-а бригада стане першою в Україні, яка буде повністю забезпечена житлом.
«Наступного року ми плануємо здати ще один будинок, побудувати ще один будинок для сержантського складу, завершити будівництво гуртожитків на 350 військовослужбовців. Крім того, з 1 січня 2019 року почне в повному обсязі діяти друга форма забезпечення житлом військовослужбовців. Це забезпечення всіх охочих компенсацією за знімання житла. Якщо раніше це були тільки офіцери, зараз така можливість є у всіх військових, у тому числі й контрактників. Процедура максимально спрощена, й така можливість буде в усіх. Таким чином наступного року ми закриємо питання забезпечення житлом усіх військовослужбовців 92-ї бригади», - повідомив Степан Полторак.
Він подякував голові ХОДА за підтримку військових в області.
«Хотів би подякувати вам, Юліє Олександрівно, за те, що обласна державна адміністрація Харківської області є таким лідером щодо військових, які проживають у Харківському гарнізоні, - зазначив Міністр оборони України. – Я вам дякую за те, що ви чудово провели – ефективно та конструктивно - місяць воєнного стану та показали, що не тільки військові, не тільки армія, але й суспільство, люди готові до захисту своєї країни».
Степан Полторак повідомив, що, окрім 80 квартир, які отримали військові 92-ї бригади, цього року було закуплено 101 квартиру в Харкові для військових Харківського гарнізону.
«У Харківській області постійно проводиться робота щодо підтримки військовослужбовців, - відзначила Юлія Світлична. - Я дякую за плідну співпрацю Міністерству оборони. Адже нам за декілька останніх років вдалося зробити дуже багато для забезпечення військових. На даний час у Харківській області близько 2000 військових знаходяться на квартирному обліку. І вирішення питання забезпечення житлом є дуже актуальним».
Керівник області нагадала, що, окрім забезпечення житлом військовослужбовців, в області вирішують і квартирні питання ветеранів АТО та ООС. Для цього вже 3 роки поспіль реалізується програма, за якою з обласного бюджету компенсують 40% вартості житла, яке купують воїни та їх рідні.


Подождите...