Новини

22.01.2019

22 січня українці відзначають важливе національне свято – 100-річчя Дня Соборності України. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки – акт об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 
Проголошення Акта Злуки стало могутнім проявом споконвічного бажання українців до національної єдності та територіальної цілісності. Об'єднання українських земель, стало основоположною подією для подальшого державотворення.
З Днем Соборності України! 
Слава Україні!
Голова районної 
державної адміністрації  Костянтин Жидков

22.01.2019

22 січня  відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди 100-річчя Дня Соборності України.
В заходах взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, працівники районних служб, представники громадських організацій, політичних партій, громадськість.

22.01.2019

22 січня, в день 100-річчя Дня Соборності України, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська завітала до мешканки с Безруки Медведєвої Пелагії Іванівни – 100-річної ювілярки. 
В день національного свята було важливо та цікаво поспілкуватися з Пелагією Іванівною, яка народилася у важливий історичний для держави рік – проголошення Акту злуки – об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у єдину, соборну Україну. 
Пелагія Іванівна стала свідком багатьох важливих історичних подій та є для нас яскравим прикладом життєвої стійкості та мудрості.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні друзі!
Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, подарував нам новий професійний і життєвий досвід, нові перемоги і досягнення, згуртував і дав поштовх у майбутнє.
Завдяки спільним зусиллям у 2018 році зроблено багато гарних справ, зокрема, модернізація господарського комплексу і соціальної сфери району; впровадження міжнародних, регіональних,обласних та районних програм і заходів, спрямованих на формування привабливого та комфортного проживання громади, що є запорукою благополуччя та процвітання, економічного та соціально-культурного розвитку Дергачівського району.
Нехай чарівні зимові свята будуть радісними, подарують приємні зустрічі і здійснення найзаповітніших мрій, принесуть в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.
Бажаю Вам щастя, міцного здоров'я, успіхів та натхнення!
Веселих свят!
Голова районної
державної адміністрації                                           Костянтин Жидков


Подождите...