Новини

17.07.2019

17 липня о 14.25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

17.07.2019

Шановний Костянтин Сергійович!
Колектив районної державної адміністрації висловлює Вам щиру вдячність за два роки роботи на посаді голови районної державної адміністрації. За цей період в районі було зроблено багато досягнень та позитивних змін.

Дякуємо Вам за спільну і злагоджену роботу, професіоналізм, відповідальний підхід до всіх справ, значний особистий внесок у діяльність та розвиток району.
Ви були і залишаєтесь для нас мудрим, чесним, справедливим керівником. Ви згуртували наш колектив, внесли у взаємовідносини атмосферу довіри, гармонії. Ми завжди відчували Ваш захист і підтримку, порозуміння у будь-якому питанні. Завдяки Вам ми зрозуміли, що таке справжнє взаєморозуміння і взаємодовіра.
Щиро сподіваємося, що Вас очікують нові успіхи та досягнення!


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні друзі!
Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, подарував нам новий професійний і життєвий досвід, нові перемоги і досягнення, згуртував і дав поштовх у майбутнє.
Завдяки спільним зусиллям у 2018 році зроблено багато гарних справ, зокрема, модернізація господарського комплексу і соціальної сфери району; впровадження міжнародних, регіональних,обласних та районних програм і заходів, спрямованих на формування привабливого та комфортного проживання громади, що є запорукою благополуччя та процвітання, економічного та соціально-культурного розвитку Дергачівського району.
Нехай чарівні зимові свята будуть радісними, подарують приємні зустрічі і здійснення найзаповітніших мрій, принесуть в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.
Бажаю Вам щастя, міцного здоров'я, успіхів та натхнення!
Веселих свят!
Голова районної
державної адміністрації                                           Костянтин Жидков


Подождите...