Новини

15.02.2019

Шановна Наталія Андріївна!
Вітаємо Вас з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

14.02.2019

14 лютого делегація Дергачівського району взяла участь в урочистому відкритті Харківської обласної філармонії після реконструкції.

14.02.2019

Під час робочої поїздки до нашого регіону разом з головою ХОДА Юлією Світличною Глава держави відвідав захід з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом».
До участі в заході були запрошені представники промисловості Харківської області, а також енергетичного машинобудування України та світу. Відкриваючи захід, Президент України привітав колектив «Турбоатому» з 85-річчям підприємства та побажав «нових потужних турбін, яскравих інженерних рішень та належної винагороди».
«Харківські підприємства справедливо вважаються флагманами української економіки. Тому про майбутнє української економіки, про майбутнє всієї України саме гарний час поговорити тут, у Харкові – в індустріальній столиці Україні. В місті студентської, наукової та робочої слави», - наголосив Петро Порошенко.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Відбулося відкриття нового відділення ПАТ “Укрпошта”

04 грудня в смт Вільшани по вулиці Центральна, 4/Ветеринарна,1 відбулося відкриття нового відділення ПАТ “Укрпошта”.
В заходах взяли участь начальник Управління з питань транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів ХОДА Володимир Наконечний, перший заступник генерального директора – керівник операційного блоку ПАТ «Укрпошта» Олександр Перцовський, директор з розвитку мережі ПАТ «Укрпошта» Валентина Дудко, заступник голови районної державної адміністрації Антон Козлоков, Вільшанський селищний голова Андрій Литвинов.


Подождите...