Новини

22.02.2019

22 лютого службою у справах дітей районної державної адміністрації було здійснено моніторинг стану виховної роботи та ефективності заходів з питань попередження правопорушень і злочинів серед учнів КЗ "Слатинський ліцей». Було проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему «Булінг у дитячому середовищі».

22.02.2019

22 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Микола Іщенко та ректор Харківської державної зооветеринарної академії Дмитро Барановський взяли участь у науково-практичній конференції з питань ліквідації найбільш небезпечних хвороб сільськогосподарських тварин та профілактики подальшого занесення на територію Харківської області їх збудників, яка відбулася на базі Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

На Харківщині відбудеться ІІІ Польсько-український форум місцевого самоврядування

Захід «Громада. Інвестиції. Розвиток» пройде 16 жовтня.
Організатори форуму - Харківський Центр розвитку місцевого самоврядування спільно з партнерами – Генеральним консульством Республіки Польща у м. Харкові, Харківською обласною державною адміністрацією, Польсько-українською господарчою палатою та ГО «Польсько-українська аграрна асоціація».
За два роки форум став ефективним майданчиком для комунікації та обміну досвідом представників органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості обох країн.
Захід відбудеться за участю голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, Генерального консула Республіки Польща у м. Харкові  Януша Яблонського, президента Польсько-української господарчої палати, президента Міжнародного об'єднання «Європа-Північ-Схід» Яцека Пєхоти, директора українських програм Фонду міжнародної солідарності Адама Зауера.
Кількість місць обмежена. Участь можлива тільки за попередньою реєстрацією.
Якщо ви представник депутатського корпусу, громадськості та бізнесу об'єднаних територіальних громад Харківщини, просимо заповнити відповідну заявку про участь за посиланням.
Ваша участь у заході буде підтверджена відповідним запрошенням на вказану вами електронну адресу.

Якщо ви представник ЗМІ, для акредитації просимо заповнити вас відповідну заявку за посиланням.
Реєстрація відкрита до 14:00 12 жовтня.
Контактна особа: Марина Гавриленкова, радник з питань комунікацій Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми U-LEAD та Мінрегіону. Телефон: (066) 647-01-55, (067) 618-37-80.
Програма форуму


Подождите...