Новини

22.02.2019

22 лютого службою у справах дітей районної державної адміністрації було здійснено моніторинг стану виховної роботи та ефективності заходів з питань попередження правопорушень і злочинів серед учнів КЗ "Слатинський ліцей». Було проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему «Булінг у дитячому середовищі».

22.02.2019

22 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Микола Іщенко та ректор Харківської державної зооветеринарної академії Дмитро Барановський взяли участь у науково-практичній конференції з питань ліквідації найбільш небезпечних хвороб сільськогосподарських тварин та профілактики подальшого занесення на територію Харківської області їх збудників, яка відбулася на базі Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ #ПРАВАЗАХИСНИКІВ

Міністерство юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочинає інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.
У межах інформаційної кампанії ветеранам АТО буде роз'яснено процедуру отримання безоплатної правової допомоги, порядок безоплатного отримання земельної ділянки, повідомлено про існуючі пільги на оплату житлово-комунальних послуг та проїзд.
Зокрема, захисники мають право на:
отримання первинної та вторинної правової допомоги;
- першочергове відведення земельних ділянок для особистого селянського господарства; ведення садівництва; будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селах; індивідуального дачного будівництва; будівництва гаражів;
- знижки на оплату користування житлом, комунальними послугами, вартості палива;
- безкоштовний проїзд міським, приміським і міжміським автотранспортом та додатково міжміським залізничним, водним, повітряним або автомобільним в обидва напрямки.
Також учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам сімей загиблих внаслідок війни передбачена щорічна разова грошова допомога. Крім цього, законодавством передбачене безоплатне медичне забезпечення, про яке буде детально ознайомлено під час інформаційної кампанії Міністерства юстиції.


Подождите...