Новини

16.08.2018

Шановна Алісо Володимирівно!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

16.08.2018

Оновлено районну Дошку пошани, на якій відзначені кращі працівники та трудові колективи Дергачівського району за підсумками роботи у 2017 році.

16.08.2018

Збори відбудуться з 28 серпня по 6 вересня 2018 року.
Організацію та проведення зборів обговорили під час наради в Харківському обласному військовому комісаріаті за участю керівників структурних підрозділів ХОДА та представників найбільших підприємств Харківщини.
«Якісне проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони в Харківській області - це наше спільне завдання щодо зміцнення обороноздатності України», - зауважив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Центр культури й мистецтва презентує виставку дитячих творів

До експозиції увійшло понад 114 робіт вихованців Центру дитячої та юнацької творчості №1 «Мистецькі перлини».
Представлені на виставці роботи виконані у різних техніках образотворчого мистецтва: розпис, живопис, графіка. Серед робіт декоративно-прикладного мистецтва представлені такі техніки, як: м'яка іграшка, бісероплетіння, аплікація з тканини, фітодизайн, кераміка, вишивка, лялька-мотанка, писанкарство, оригамі. Усі роботи мають власний колорит, особистий характер та неповторність образів.
Відкриття виставки відбудеться 15 лютого о 15:30. Вона працюватиме до 28 лютого 2018 року.
Вхід – вільний.
Експозицію можна подивитись з 10:00 до 17:30, вихідні: субота, неділя.
Адреса: вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 1-го поверху.
Довідки - за тел.: (057) 725-12-46, 725-12-47.


Подождите...