Новини

22.01.2018

З нагоди Дня Соборності України 22 січня 2018 року головою Дергачівської районної державної адміністрації Жидковим К.С. від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. було вручено 15 продуктових наборів членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.

19.01.2018

18 січня 2018 року під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Т. Д. Остропілець відбулося навчання з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань:
– про подання державними службовцями декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»;
– про виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
– про Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби».

19.01.2018

19 січня 2018 року в Дергачівській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови Дергачівської районної державної адміністрації Гаплєвської Інни Борисівни відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісією було розглянуто 9 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат: 7 особам призначено виплати державної соціальної допомоги, 1 особі відновлено виплату пенсії, 1 особі призначено допомогу по безробіттю. За результатами прийняті відповідні рішення.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Завтра на Харківщині заграють карпатські трембіти

Парад вертепів, місто майстрів, великі концерти просто неба, виступи на різних майданчиках міста - 13 січня у Харкові стартує Вертеп-Фест - 2018.
О 12.00 творчі колективи з усієї України зберуться на площі Конституції та пройдуть святковою ходою по вулиці Сумській до майдану Свободи, де о 13.00 розпочнеться великий концерт-відкриття Вертеп-Фесту - 2018.
Крім того, 13 січня творчі колективи завітають до військового шпиталю з акцією «Вертеп  - допомога українським захисникам», а також привітають зі святами вихованців обласного дитячого будинку №1.
Центральним заходом другого дня фестивалю стане свято зимового календаря «Святовид», яке пройде в Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького. Перед концертом, о 14.00 учасники заходу разом з харків'янами та гостями фестивалю приєднаються до всеукраїнської акції - заспівають колядку «Нова радість стала».
Також 14 січня у рамках фестивалю на базі Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва проходитимуть майстер-класи від творчих колективів, які розкажуть усім бажаючим про різдвяні та новорічні традиції різних регіонів, покажуть, як виробляти костюми для вертепів та готувати традиційні українські страви.
За словами заступника голови - керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева, у цьому році Вертеп-Фест, який проходить за підтримки ХОДА на Харківщині вже вдруге, став по-справжньому всеукраїнським та зібрав творчі колективи від Карпат до Донбасу.
«Цей фестиваль - унікальна можливість повернутися до витоків, ознайомитися з нашою культурною спадщиною, традиціями різних регіонів України. Приємно, що саме в нашій області проводиться ця  масштабна подія, яка об'єднала всю Україну», - зауважив Анатолій Бабічев.


Подождите...