Новини

23.07.2018

23 липня в районній державній адміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради  Геннадія Лазарєва.

23.07.2018

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?
Іванна Рож 
На початку липня ми домоглися прийняття в цілому другого пакету законів у рамках проекту Мін'юсту #ЧужихДітейНеБуває. Прийняті зміни покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих. Нагадаю: Закон вступить в силу через 30 днів після його підписанням Президентом.
Одна з проблем, яка давно хвилювала батьків в усій Україні – маленький мінімальний обсяг аліментів. Це усього близько 900 гривень. Як ви добре розумієте, навіть прогодувати дитину за ці кошти неможливо. Про одяг, навчання, книги чи іграшки мова взагалі не йде.
Тому, серед багатьох новацій, які ми представили на розгляд Парламенту, було збільшення мінімального розміру аліментів.

20.07.2018

20 липня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської  відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було розглянуто 21 заяву  та прийняті відповідні рішення: 7 особам призначено виплати державної соціальної допомоги, 11 особам відновлено виплату пенсії, 2 особам відмовлено в призначенні виплати щомісячної адресної допомоги та одній особі не відновлено виплату пенсії.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Завтра на Харківщині заграють карпатські трембіти

Парад вертепів, місто майстрів, великі концерти просто неба, виступи на різних майданчиках міста - 13 січня у Харкові стартує Вертеп-Фест - 2018.
О 12.00 творчі колективи з усієї України зберуться на площі Конституції та пройдуть святковою ходою по вулиці Сумській до майдану Свободи, де о 13.00 розпочнеться великий концерт-відкриття Вертеп-Фесту - 2018.
Крім того, 13 січня творчі колективи завітають до військового шпиталю з акцією «Вертеп  - допомога українським захисникам», а також привітають зі святами вихованців обласного дитячого будинку №1.
Центральним заходом другого дня фестивалю стане свято зимового календаря «Святовид», яке пройде в Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького. Перед концертом, о 14.00 учасники заходу разом з харків'янами та гостями фестивалю приєднаються до всеукраїнської акції - заспівають колядку «Нова радість стала».
Також 14 січня у рамках фестивалю на базі Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва проходитимуть майстер-класи від творчих колективів, які розкажуть усім бажаючим про різдвяні та новорічні традиції різних регіонів, покажуть, як виробляти костюми для вертепів та готувати традиційні українські страви.
За словами заступника голови - керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева, у цьому році Вертеп-Фест, який проходить за підтримки ХОДА на Харківщині вже вдруге, став по-справжньому всеукраїнським та зібрав творчі колективи від Карпат до Донбасу.
«Цей фестиваль - унікальна можливість повернутися до витоків, ознайомитися з нашою культурною спадщиною, традиціями різних регіонів України. Приємно, що саме в нашій області проводиться ця  масштабна подія, яка об'єднала всю Україну», - зауважив Анатолій Бабічев.


Подождите...