Новини

20.10.2017

Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості».
«Давши старт медичній реформі, Верховна Рада зробила ще один важливий крок – прийнято також у першому читанні внесений Президентом закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», - зазначив Петро Порошенко.

20.10.2017

Необхідну медичну техніку для дітей з вадами слуху закупили вперше за останні п'ять років. На ці цілі виділили 183 тис. грн з обласного бюджету.
18 жовтня заступник голови ХОДА Михайло Черняк передав сертифікат на 41 слуховий апарат керівництву 1-ї обласної дитячої клінічної лікарні, на базі якої проходять лікування діти з порушеннями слуху.
«Сфера охорони здоров'я, безумовно, є пріоритетною для обласної адміністрації, особливо, коли мова йде про дітей. Сьогодні, завдяки бюджетній децентралізації, на місцях є достатньо коштів, які ми можемо спрямовувати на розвиток, у тому числі цієї галузі, - зазначив Михайло Черняк, спілкуючись з пацієнтами та колективом лікарні. - У цьому році за ініціативи очільника області Юлії Світличної для обласної дитячої лікарні закуплено нове обладнання. Крім того, в рамках обласної програми «Здоров'я Слобожанщини» ми закупили слухові апарати для дітей, які їх потребують».

20.10.2017

Про це розповів заступник голови ХОДА Михайло Черняк у ході перших міжгалузевих зборів голів первинних профспілкових організацій Харківської області, які відбулися 19 жовтня.
Михайло Черняк привітав учасників заходу від імені керівника області Юлії Світличної.
«Саме первинні профспілкові організації становлять основу профспілкового руху. До голів первинок у першу чергу звертаються люди, тому основне кредо первинної профспілкової організації повинно бути - «Профспілка - для людини!», - зачитав Михайло Черняк звернення голови ХОДА.
Заступник керівника області відзначив, що на загальноукраїнському рівні наш регіон характеризується досить високим рівнем добробуту населення, ємним ринком праці та високим трудовим потенціалом.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 
  • Головна
  • Новини
  • Привітання голови районної державної адміністрації

Привітання голови районної державної адміністрації

                                                      Шановні дергачівці!
Сьогодні, ми відзначаємо День захисника України. Це свято три роки тому започаткував Президент України Петро Порошенко, невипадково обравши для нього саме 14 жовтня - день, коли православний світ відзначає велике свято Покрови Святої Богородиці. Це свято вважається днем започаткування українського козацтва, яке є символом патріотизму та боротьби за волю нашого народу.
День захисника України – свято всіх мужніх, сильних та патріотичних людей, які в різний час і на різних фронтах захищали незалежність нашої держави, нашу свободу та право на мирне життя.
Адже немає нічого більш важливого, ніж вшанувати подвиг усіх, хто захищає наше мирне небо.
Сьогодні всі ми живемо під захистом українських військових. Завдяки їхньому щоденному подвигу, ми можемо будувати мирне життя: розвивати країну, збирати врожаї, працювати, навчатись, виховувати дітей. Усе це можливо лише тому, що на передовій нас захищає українське військо.
Ми дякуємо воїнам АТО, ветеранам-інтернаціоналістам, героям Другої Світової війни. Всім тим, хто готовий пожертвувати собою заради рідної землі.

Від щирого серця бажаю вам здоров'я, удачі, сил і бажаного для всіх нас миру.
Зі святом!

Голова Дергачівської районної

державної адміністрації                                                          Костянтин Жидков


Подождите...