Новини

23.07.2018

23 липня в районній державній адміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради  Геннадія Лазарєва.

23.07.2018

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?
Іванна Рож 
На початку липня ми домоглися прийняття в цілому другого пакету законів у рамках проекту Мін'юсту #ЧужихДітейНеБуває. Прийняті зміни покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих. Нагадаю: Закон вступить в силу через 30 днів після його підписанням Президентом.
Одна з проблем, яка давно хвилювала батьків в усій Україні – маленький мінімальний обсяг аліментів. Це усього близько 900 гривень. Як ви добре розумієте, навіть прогодувати дитину за ці кошти неможливо. Про одяг, навчання, книги чи іграшки мова взагалі не йде.
Тому, серед багатьох новацій, які ми представили на розгляд Парламенту, було збільшення мінімального розміру аліментів.

20.07.2018

20 липня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської  відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було розглянуто 21 заяву  та прийняті відповідні рішення: 7 особам призначено виплати державної соціальної допомоги, 11 особам відновлено виплату пенсії, 2 особам відмовлено в призначенні виплати щомісячної адресної допомоги та одній особі не відновлено виплату пенсії.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Привітання голови районної державної адміністрації

                                                      Шановні дергачівці!
Сьогодні, ми відзначаємо День захисника України. Це свято три роки тому започаткував Президент України Петро Порошенко, невипадково обравши для нього саме 14 жовтня - день, коли православний світ відзначає велике свято Покрови Святої Богородиці. Це свято вважається днем започаткування українського козацтва, яке є символом патріотизму та боротьби за волю нашого народу.
День захисника України – свято всіх мужніх, сильних та патріотичних людей, які в різний час і на різних фронтах захищали незалежність нашої держави, нашу свободу та право на мирне життя.
Адже немає нічого більш важливого, ніж вшанувати подвиг усіх, хто захищає наше мирне небо.
Сьогодні всі ми живемо під захистом українських військових. Завдяки їхньому щоденному подвигу, ми можемо будувати мирне життя: розвивати країну, збирати врожаї, працювати, навчатись, виховувати дітей. Усе це можливо лише тому, що на передовій нас захищає українське військо.
Ми дякуємо воїнам АТО, ветеранам-інтернаціоналістам, героям Другої Світової війни. Всім тим, хто готовий пожертвувати собою заради рідної землі.

Від щирого серця бажаю вам здоров'я, удачі, сил і бажаного для всіх нас миру.
Зі святом!

Голова Дергачівської районної

державної адміністрації                                                          Костянтин Жидков


Подождите...