Новини

17.02.2018

16 лютого 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося свято Масляної.
В урочистому святі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, представник Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
До уваги присутніх було представлено театралізоване дійство, кожен мав змогу почастуватися різноманітними смаколиками.

16.02.2018

16 лютого 2018 року в VIP – залі районного Будинку культури відбувся публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтина Жидкова «Про результати роботи Дергачівської районної державної адміністрації за 2017 рік».
В заході взяли участь: адміністративно – господарський актив району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, засоби масової інформації.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та голова районної ради Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження за підсумками соціально-економічного розвитку Дергачівського району у 2017 році. Кращі трудові колективи та працівники були відзначені Почесними грамотами Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради з врученням цінних подарунків. Фото кращих колективів та працівників буде розміщено на районній Дошці пошани.

16.02.2018

16 лютого Степан Полторак перебуває з робочою поїздкою на Харківщині.
Міністр оборони України відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він представив особовому складу навчального закладу нового керівника – генерал-майора Олександра Турінського, який тимчасово виконуватиме обов'язки начальника університету. За даними Міністерства оборони України, Олександр Турінський до призначення на цю посаду виконував обов'язки начальника штабу – першого заступника командира повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗС України.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 
  • Головна
  • Новини
  • Юлія Світлична та Сергій Бубка відзначили кращих спортсменів області.

Юлія Світлична та Сергій Бубка відзначили кращих спортсменів області.

Напередодні Дня фізичної культури та спорту голова ХОДА й президент НОК України зустрілися з тренерами та спортсменами Харківщини.
«Мені приємно, що наші зустрічі стають традиційними. Ми маємо конструктивний діалог, - звернулася до спортсменів Юлія Світлична. – Напередодні Дня фізкультури та спорту я вітаю всю громаду: спортсменів, тренерів, усіх, хто присвятив своє життя спорту, всіх, хто крізь сльози та біль досягає неймовірних результатів, які згуртовують не тільки харків'ян, а й нашу націю. Своїми нагородами та перемогами ви підіймаєте імідж країни на міжнародній арені. Дякую за ваші досягнення. З боку державної влади ви можете розраховувати на повну підтримку».
На зустрічі були присутні більше сотні спортсменів та тренерів. Найкращі з них отримали відзнаки: подяки від Міністерства молоді та спорту й Національного олімпійського комітету України та почесні грамоти голови ХОДА.
«Ви дійсно робите багато задля того, щоб нашу країну знали та поважали у світі. Для мене Харків – це особливе місто. Мій тренер – представник саме харківської спортивної школи. Спортсмени вашого регіону з 1952 року завоювали 45 медалей на Олімпійських іграх. Це видатні досягнення, які прославляють Харківщину. Дуже приємно бачити ваших спортсменів, які представляють Україну в синхронному плаванні. У цьому напрямку харківська школа - дуже яскрава», - зазначив Сергій Бубка.
Він також наголосив, що на Харківщині дійсно багато робиться для розвитку спорту, зокрема президент НОК відзначив високий рівень організації та проведення чемпіонату Європи з боксу – 2017 у Харкові.
«Юлія Світлична керувала організацією заходу в області. Ми зустрічалися в Києві. Ви та ваша команда дійсно приклали багато зусиль для того, щоб цей чемпіонат пройшов на високому рівні. Перемога нашої команди була яскрава. Ми пишаємося цими досягненнями. Хотів би подякувати спортсменам та тренерам за працю. Тільки разом ми можемо перемагати. Ми - дуже міцна нація, і я думаю, ми зможемо зберегти славні традиції українського спорту», - сказав Сергій Бубка.
Також спортсменів і тренерів відзначили за успішний виступ на Всесвітніх іграх та Універсіаді. Заслуженому майстру спорту, члену національної збірної України з синхронного плавання на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро Катерині Садурській Юлія Світлична вручила посвідчення радника голови ХОДА.
«Для мене - це знак великої довіри. Звичайно, ця посада буде гарним досвідом. Дійсно за останні роки збільшилася підтримка сфери спорту з боку обласної влади. Я думаю, це буде продуктивна взаємодія. Ми розробимо програму з розвитку спорту в регіоні, яка буде оптимальною як для представників спорту, так і для влади. Ми повинні максимально результативно використовувати ті ресурси, які маємо», - сказала Катерина Садурська.


Подождите...