Новини

20.06.2018

Шановні мешканці Дергачівського району!
3 липня 2018 року о 9-00 в поліклінічному відділенні Дергачівської центральної районної лікарні, кабінет № 1,  під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни та голови Дергачівської районної державної адміністрації Жидкова Костянтина Сергійовича відбудеться ДЕНЬ ДОНОРА.
Закликаємо Вас не бути байдужими та взяти участь у Дні донора.
Пам'ятайте, що Ваша краплина крові врятує життя хворого, воїна-захисника, який боронить кордони нашої держави.
Здай кров — врятуй життя!
Попередній запис за телефоном 3-03-53
При собі мати паспорт.

20.06.2018

20 червня 2018 року голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До керівника району звернувся житель селища Мала Данилівка стосовно подальших дій щодо використання земельної ділянки згідно цільового призначення.
Питання, озвучене в ході особистого прийому, Костянтин Жидков пообіцяв вивчити і надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.

20.06.2018

20 червня відбулося урочисте відкриття стоматологічного кабінету при амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Прудянка після капітального ремонту за участю голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, Прудянського селищного голови Світлани Кучеренко, головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня»  Дмитра Дончака.
Стоматологічний кабінет оснащений новим обладнанням – сучасною стоматологічною установкою, що дозволить кардинально покращити якість надання стоматологічної допомоги всім категоріям пацієнтів.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Юлія Світлична та Сергій Бубка відзначили кращих спортсменів області.

Напередодні Дня фізичної культури та спорту голова ХОДА й президент НОК України зустрілися з тренерами та спортсменами Харківщини.
«Мені приємно, що наші зустрічі стають традиційними. Ми маємо конструктивний діалог, - звернулася до спортсменів Юлія Світлична. – Напередодні Дня фізкультури та спорту я вітаю всю громаду: спортсменів, тренерів, усіх, хто присвятив своє життя спорту, всіх, хто крізь сльози та біль досягає неймовірних результатів, які згуртовують не тільки харків'ян, а й нашу націю. Своїми нагородами та перемогами ви підіймаєте імідж країни на міжнародній арені. Дякую за ваші досягнення. З боку державної влади ви можете розраховувати на повну підтримку».
На зустрічі були присутні більше сотні спортсменів та тренерів. Найкращі з них отримали відзнаки: подяки від Міністерства молоді та спорту й Національного олімпійського комітету України та почесні грамоти голови ХОДА.
«Ви дійсно робите багато задля того, щоб нашу країну знали та поважали у світі. Для мене Харків – це особливе місто. Мій тренер – представник саме харківської спортивної школи. Спортсмени вашого регіону з 1952 року завоювали 45 медалей на Олімпійських іграх. Це видатні досягнення, які прославляють Харківщину. Дуже приємно бачити ваших спортсменів, які представляють Україну в синхронному плаванні. У цьому напрямку харківська школа - дуже яскрава», - зазначив Сергій Бубка.
Він також наголосив, що на Харківщині дійсно багато робиться для розвитку спорту, зокрема президент НОК відзначив високий рівень організації та проведення чемпіонату Європи з боксу – 2017 у Харкові.
«Юлія Світлична керувала організацією заходу в області. Ми зустрічалися в Києві. Ви та ваша команда дійсно приклали багато зусиль для того, щоб цей чемпіонат пройшов на високому рівні. Перемога нашої команди була яскрава. Ми пишаємося цими досягненнями. Хотів би подякувати спортсменам та тренерам за працю. Тільки разом ми можемо перемагати. Ми - дуже міцна нація, і я думаю, ми зможемо зберегти славні традиції українського спорту», - сказав Сергій Бубка.
Також спортсменів і тренерів відзначили за успішний виступ на Всесвітніх іграх та Універсіаді. Заслуженому майстру спорту, члену національної збірної України з синхронного плавання на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро Катерині Садурській Юлія Світлична вручила посвідчення радника голови ХОДА.
«Для мене - це знак великої довіри. Звичайно, ця посада буде гарним досвідом. Дійсно за останні роки збільшилася підтримка сфери спорту з боку обласної влади. Я думаю, це буде продуктивна взаємодія. Ми розробимо програму з розвитку спорту в регіоні, яка буде оптимальною як для представників спорту, так і для влади. Ми повинні максимально результативно використовувати ті ресурси, які маємо», - сказала Катерина Садурська.


Подождите...