Новини

22.09.2017

22 вересня 2017 голова районної державної адміністрації К.С. Жидков, голова районної ради Г.Ю. Лазарєв, заступник голови районної ради В.П. Стрілець, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Колесникова, Прудянський селищний голова С.М. Кучеренко урочисто відкрили дві додаткові групи на 46 місць у Прудянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ялинка».

21.09.2017

Жукову Ірину Павлівну, лікаря – невропатолога КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Дергачівського району», лікаря призовної комісії нагороджено грамотою військового комісара Харківського обласного військового комісаріату за сумлінне виконання обов'язків щодо медичного огляду призовників, фахову майстерність в організації роботи медичного персоналу та старанність під час проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року.

20.09.2017

Голова районної державної адміністрації К.С. Жидков та заступник голови районної ради В.П. Стрілець ознайомилися з ходом будівництва сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний заклад».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 
  • Головна
  • Новини
  • Ремонт доріг Харків - Охтирка та Дергачі - Козача Лопань стартує протягом тижня.

Ремонт доріг Харків - Охтирка та Дергачі - Козача Лопань стартує протягом тижня.

Про роботи, що проведені дорожниками за минулий тиждень, та найближчі плани 5 вересня розповів перший заступник начальника САД у Харківській області Сергій Пляка.
Він повідомив, що минулого тижня було підписано постанову Кабінету Міністрів України щодо продовження ремонтних робіт на двох напрямках: Ізюм - Слов'янськ і Куп'янськ - Сватове.
«За дорученням Президента України та голови Харківської області Юлії Світличної, наше першочергове завдання - відновлення комфортного проїзду на ділянках від міста Ізюм до кордону з Донецькою областю та від Куп'янська до Луганської області. Заплановані цього року роботи будуть виконані в строк», - підкреслив Сергій Пляка.
Також він повідомив, що на сьогодні дорожники області освоїли 58% коштів, що були виділені з держбюджету, та коштів від перевиконання плану митних платежів, а також 37% кредитних коштів. За даними першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області, цього року будуть повністю відремонтовані заплановані ділянки доріг Мерефа - Лозова - Павлоград, Краснокутськ - Богодухів, Близнюки - Барвінкове, Харків - Вовчанськ, Харків - Охтирка.
Що стосується поточних робіт, то минулого тижня тривав ремонт траси Київ - Харків - Довжанський.
«Ремонт проходив на ділянці від Чугуєва до Ізюма. Уже виконано 80% від запланованих робіт. Залишається доробити 2 км на ділянці від Ізюма до Закомельского шляхопроводу й далі - в районі села Веселе та Граківського шляхопроводу. Що стосується ділянки цієї дороги від Ізюма до Донецької області, зараз проводиться робота з підготовки документації та укладення договорів», - повідомив Сергій Пляка.
600 тонн асфальтобетону на минулому тижні поклали на дорозі Харків - Вовчанськ. Уже на 50% виконані ремонтні роботи в Богодухівському районі на ділянці дороги Краснокутськ - Богодухів. Триває ремонт ділянки між райцентрами Барвінкове та Близнюки на дорозі Лозова - Близнюки - Барвінкове, на ділянці дороги Богодухів - Валки й дорозі Фартушне - Цапівка - Гуринівка Золочівського району.
Також триває капремонт шляхопроводу біля с. Губарівка на дорозі Харків - Охтирка. Робітники монтують опори під балки шляхопроводу.
Триває ремонт і на окружній дорозі.
«Роботи на завершальному етапі. Ремонт трьох ділянок дороги завершать через 10 - 12 днів», - сказав Сергій Пляка.
На завершальний етап, за його інформацією, вийшов і ремонт трьох ділянок дороги Мерефа - Лозова - Павлоград. Щодня тут укладають по 500 - 600 тонн асфальтобетону, й до кінця вересня роботи будуть завершені.
Підготовчі роботи вже йдуть на двох ділянках траси Мерефа - Зміїв. Також у планах - старт робіт на дорозі Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка, Харків - Охтирка та Дергачі - Козача Лопань.
«До кінця тижня для ремонту на трасі Харків - Охтирка генпідрядник «Автомагістраль - Південь» вже перекине техніку, - повідомив Сергій Пляка. - По Дергачам - Козачій Лопані документи вже підготовлені, старт робіт - 11 вересня».


Подождите...