Новини

22.11.2017

За прогнозами Гідрометцентру, в ніч з 21 на 22 листопада на Харківщині очікується сильний мокрий сніг, ожеледиця, налипання мокрого снігу.
«Очікується, що епіцентром негоди сьогодні вночі стане Ізюмський район, куди вже додатково спрямовано відповідального працівника Служби автомобільних доріг у Харківській області, - повідомив начальник САД Євген Зражевець. – До негоди дорожні служби повністю готові».
Євген Зражевець також додав, що у зв'язку з погіршенням погодних умов 20 листопада на дорогах області працювало 6 одиниць техніки: 4 - на дорозі Київ-Харків-Довжанський, 2 - на дорозі Харків-Охтирка.

22.11.2017

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.
Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб.

22.11.2017

Захід «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції» пройде 23 листопада з 11:00 до 19:00 у коворкінг «FABRIKA» (вул. Благовіщенська, 1).
Цей форум проводиться другий рік поспіль у рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації, яка активно реалізується в Україні та, зокрема, на Харківщині.
Ініціаторами та організаторами форуму є Харківська обласна державна адміністрація, Харківський центр розвитку місцевого самоврядування, Генеральне консульство Республіки Польща у м. Харкові, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», Програма «U-LEAD з Європою» та Міжнародний фонд «Солідарність».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Обережно – сказ щурів!

Сказ – це тяжке інфекційне захворювання, яке впливає на нервову систему і часто закінчується смертю хворого. Це захворювання можуть переносити щури шляхом укусу (якщо є подряпини або рани). 
Великою проблемою стає все більш активне поширення щурів і мишей, як в міській місцевості, так і в сільській.
Нажаль, в наш вік новітніх технологій і винаходів людина так і не змогла знайти спосіб позбутися від шкідників у своєму побуті. Всім відомі гризуни – миші і щури є численними представниками класу ссавців. Ведуть гризуни напівпідземний спосіб життя в глибоких норах, харчуються на поверхні, приносячи безліч незручностей людині: псують продукти харчування і запаси зернових. Однак найбільшої шкоди вони завдають людині як збудники та переносники різних захворювань.
Захворювання, які  передаються щурами і мишами людині, відносяться до числа небезпечних інфекційних захворювань, які можуть передаватися як від паразитів, які переносяться щурами та мишами (кліщі, блохи), так і через неякісну воду і неякісні  продукти харчування. Найбільш небезпечне захворювання, яке поширюється гризунами, щурами – сказ.
Всі хвороби, які передаються щурами і мишами дуже небезпечні для людського організму. Варто пам'ятати про те, що за своїм здоров'ям повинна стежити сама людина. Потрібно постійно проводити заходи щодо профілактики таких небезпечних інфекцій. Слідкувати, щоб у будинку не заводилися гризуни, проводити дератизаційні обробки приміщень. Треба бути уважними до своєї гігієни – мити руки з милом після відвідування вулиці і перебування на природі, не варто пити воду сумнівної якості, обробляти овочі і фрукти, обстежувати домашніх вихованців на предмет інфекцій, які передаються гризунами, періодично проводити обстеження у лікаря, здавати необхідні аналізи на наявність паразитів і інфекцій.
Будьмо пильними та обережними!


Подождите...