Новини

17.02.2018

16 лютого 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося свято Масляної.
В урочистому святі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, представник Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
До уваги присутніх було представлено театралізоване дійство, кожен мав змогу почастуватися різноманітними смаколиками.

16.02.2018

16 лютого 2018 року в VIP – залі районного Будинку культури відбувся публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтина Жидкова «Про результати роботи Дергачівської районної державної адміністрації за 2017 рік».
В заході взяли участь: адміністративно – господарський актив району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, засоби масової інформації.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та голова районної ради Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження за підсумками соціально-економічного розвитку Дергачівського району у 2017 році. Кращі трудові колективи та працівники були відзначені Почесними грамотами Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради з врученням цінних подарунків. Фото кращих колективів та працівників буде розміщено на районній Дошці пошани.

16.02.2018

16 лютого Степан Полторак перебуває з робочою поїздкою на Харківщині.
Міністр оборони України відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він представив особовому складу навчального закладу нового керівника – генерал-майора Олександра Турінського, який тимчасово виконуватиме обов'язки начальника університету. За даними Міністерства оборони України, Олександр Турінський до призначення на цю посаду виконував обов'язки начальника штабу – першого заступника командира повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗС України.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Обережно – сказ щурів!

Сказ – це тяжке інфекційне захворювання, яке впливає на нервову систему і часто закінчується смертю хворого. Це захворювання можуть переносити щури шляхом укусу (якщо є подряпини або рани). 
Великою проблемою стає все більш активне поширення щурів і мишей, як в міській місцевості, так і в сільській.
Нажаль, в наш вік новітніх технологій і винаходів людина так і не змогла знайти спосіб позбутися від шкідників у своєму побуті. Всім відомі гризуни – миші і щури є численними представниками класу ссавців. Ведуть гризуни напівпідземний спосіб життя в глибоких норах, харчуються на поверхні, приносячи безліч незручностей людині: псують продукти харчування і запаси зернових. Однак найбільшої шкоди вони завдають людині як збудники та переносники різних захворювань.
Захворювання, які  передаються щурами і мишами людині, відносяться до числа небезпечних інфекційних захворювань, які можуть передаватися як від паразитів, які переносяться щурами та мишами (кліщі, блохи), так і через неякісну воду і неякісні  продукти харчування. Найбільш небезпечне захворювання, яке поширюється гризунами, щурами – сказ.
Всі хвороби, які передаються щурами і мишами дуже небезпечні для людського організму. Варто пам'ятати про те, що за своїм здоров'ям повинна стежити сама людина. Потрібно постійно проводити заходи щодо профілактики таких небезпечних інфекцій. Слідкувати, щоб у будинку не заводилися гризуни, проводити дератизаційні обробки приміщень. Треба бути уважними до своєї гігієни – мити руки з милом після відвідування вулиці і перебування на природі, не варто пити воду сумнівної якості, обробляти овочі і фрукти, обстежувати домашніх вихованців на предмет інфекцій, які передаються гризунами, періодично проводити обстеження у лікаря, здавати необхідні аналізи на наявність паразитів і інфекцій.
Будьмо пильними та обережними!


Подождите...