Новини

20.06.2018

Шановні мешканці Дергачівського району!
3 липня 2018 року о 9-00 в поліклінічному відділенні Дергачівської центральної районної лікарні, кабінет № 1,  під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни та голови Дергачівської районної державної адміністрації Жидкова Костянтина Сергійовича відбудеться ДЕНЬ ДОНОРА.
Закликаємо Вас не бути байдужими та взяти участь у Дні донора.
Пам'ятайте, що Ваша краплина крові врятує життя хворого, воїна-захисника, який боронить кордони нашої держави.
Здай кров — врятуй життя!
Попередній запис за телефоном 3-03-53
При собі мати паспорт.

20.06.2018

20 червня 2018 року голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До керівника району звернувся житель селища Мала Данилівка стосовно подальших дій щодо використання земельної ділянки згідно цільового призначення.
Питання, озвучене в ході особистого прийому, Костянтин Жидков пообіцяв вивчити і надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.

20.06.2018

20 червня відбулося урочисте відкриття стоматологічного кабінету при амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Прудянка після капітального ремонту за участю голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, Прудянського селищного голови Світлани Кучеренко, головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня»  Дмитра Дончака.
Стоматологічний кабінет оснащений новим обладнанням – сучасною стоматологічною установкою, що дозволить кардинально покращити якість надання стоматологічної допомоги всім категоріям пацієнтів.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Обережно – сказ щурів!

Сказ – це тяжке інфекційне захворювання, яке впливає на нервову систему і часто закінчується смертю хворого. Це захворювання можуть переносити щури шляхом укусу (якщо є подряпини або рани). 
Великою проблемою стає все більш активне поширення щурів і мишей, як в міській місцевості, так і в сільській.
Нажаль, в наш вік новітніх технологій і винаходів людина так і не змогла знайти спосіб позбутися від шкідників у своєму побуті. Всім відомі гризуни – миші і щури є численними представниками класу ссавців. Ведуть гризуни напівпідземний спосіб життя в глибоких норах, харчуються на поверхні, приносячи безліч незручностей людині: псують продукти харчування і запаси зернових. Однак найбільшої шкоди вони завдають людині як збудники та переносники різних захворювань.
Захворювання, які  передаються щурами і мишами людині, відносяться до числа небезпечних інфекційних захворювань, які можуть передаватися як від паразитів, які переносяться щурами та мишами (кліщі, блохи), так і через неякісну воду і неякісні  продукти харчування. Найбільш небезпечне захворювання, яке поширюється гризунами, щурами – сказ.
Всі хвороби, які передаються щурами і мишами дуже небезпечні для людського організму. Варто пам'ятати про те, що за своїм здоров'ям повинна стежити сама людина. Потрібно постійно проводити заходи щодо профілактики таких небезпечних інфекцій. Слідкувати, щоб у будинку не заводилися гризуни, проводити дератизаційні обробки приміщень. Треба бути уважними до своєї гігієни – мити руки з милом після відвідування вулиці і перебування на природі, не варто пити воду сумнівної якості, обробляти овочі і фрукти, обстежувати домашніх вихованців на предмет інфекцій, які передаються гризунами, періодично проводити обстеження у лікаря, здавати необхідні аналізи на наявність паразитів і інфекцій.
Будьмо пильними та обережними!


Подождите...