Новини

22.09.2017

22 вересня 2017 голова районної державної адміністрації К.С. Жидков, голова районної ради Г.Ю. Лазарєв, заступник голови районної ради В.П. Стрілець, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Колесникова, Прудянський селищний голова С.М. Кучеренко урочисто відкрили дві додаткові групи на 46 місць у Прудянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ялинка».

21.09.2017

Жукову Ірину Павлівну, лікаря – невропатолога КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Дергачівського району», лікаря призовної комісії нагороджено грамотою військового комісара Харківського обласного військового комісаріату за сумлінне виконання обов'язків щодо медичного огляду призовників, фахову майстерність в організації роботи медичного персоналу та старанність під час проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року.

20.09.2017

Голова районної державної адміністрації К.С. Жидков та заступник голови районної ради В.П. Стрілець ознайомилися з ходом будівництва сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний заклад».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Обережно – сказ щурів!

Сказ – це тяжке інфекційне захворювання, яке впливає на нервову систему і часто закінчується смертю хворого. Це захворювання можуть переносити щури шляхом укусу (якщо є подряпини або рани). 
Великою проблемою стає все більш активне поширення щурів і мишей, як в міській місцевості, так і в сільській.
Нажаль, в наш вік новітніх технологій і винаходів людина так і не змогла знайти спосіб позбутися від шкідників у своєму побуті. Всім відомі гризуни – миші і щури є численними представниками класу ссавців. Ведуть гризуни напівпідземний спосіб життя в глибоких норах, харчуються на поверхні, приносячи безліч незручностей людині: псують продукти харчування і запаси зернових. Однак найбільшої шкоди вони завдають людині як збудники та переносники різних захворювань.
Захворювання, які  передаються щурами і мишами людині, відносяться до числа небезпечних інфекційних захворювань, які можуть передаватися як від паразитів, які переносяться щурами та мишами (кліщі, блохи), так і через неякісну воду і неякісні  продукти харчування. Найбільш небезпечне захворювання, яке поширюється гризунами, щурами – сказ.
Всі хвороби, які передаються щурами і мишами дуже небезпечні для людського організму. Варто пам'ятати про те, що за своїм здоров'ям повинна стежити сама людина. Потрібно постійно проводити заходи щодо профілактики таких небезпечних інфекцій. Слідкувати, щоб у будинку не заводилися гризуни, проводити дератизаційні обробки приміщень. Треба бути уважними до своєї гігієни – мити руки з милом після відвідування вулиці і перебування на природі, не варто пити воду сумнівної якості, обробляти овочі і фрукти, обстежувати домашніх вихованців на предмет інфекцій, які передаються гризунами, періодично проводити обстеження у лікаря, здавати необхідні аналізи на наявність паразитів і інфекцій.
Будьмо пильними та обережними!


Подождите...