Новини

17.02.2018

16 лютого 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося свято Масляної.
В урочистому святі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, представник Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
До уваги присутніх було представлено театралізоване дійство, кожен мав змогу почастуватися різноманітними смаколиками.

16.02.2018

16 лютого 2018 року в VIP – залі районного Будинку культури відбувся публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтина Жидкова «Про результати роботи Дергачівської районної державної адміністрації за 2017 рік».
В заході взяли участь: адміністративно – господарський актив району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, засоби масової інформації.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та голова районної ради Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження за підсумками соціально-економічного розвитку Дергачівського району у 2017 році. Кращі трудові колективи та працівники були відзначені Почесними грамотами Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради з врученням цінних подарунків. Фото кращих колективів та працівників буде розміщено на районній Дошці пошани.

16.02.2018

16 лютого Степан Полторак перебуває з робочою поїздкою на Харківщині.
Міністр оборони України відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він представив особовому складу навчального закладу нового керівника – генерал-майора Олександра Турінського, який тимчасово виконуватиме обов'язки начальника університету. За даними Міністерства оборони України, Олександр Турінський до призначення на цю посаду виконував обов'язки начальника штабу – першого заступника командира повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗС України.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Привітання зі святом першого дзвоника Днем знань!

Дорогі діти, вчителі, батьки!
Щиро вітаю всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!
Це урочисте та хвилююче свято для мільйонів українців, адже воно символізує нові починання і прагнення якісних змін.
Особливим і визначним є сьогоднішній день у житті першокласників, які, тримаючись за руки батьків, уперше стануть на незвіданий шлях знань.
Не менш важливим він і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати майбутній фах, які будуть втілювати отримані знання та вміння в реальному житті.
Нехай шкільні роки будуть наповнені незабутніми враженнями, а ваші здібності та наполегливість стануть запорукою успіхів і вагомих досягнень.
Висловлюю найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети. У ваших руках – майбутнє нашої держави!
Вірю у вашу нестримну творчу енергію та здатність змінити країну.
Бажаю Вам дружньої, творчої роботи, міцного здоров'я, щастя та успіхів!
Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!


 

Голова районної
державної адміністрації                                                                             Костянтин Жидков


Подождите...