Новини

22.09.2017

22 вересня 2017 голова районної державної адміністрації К.С. Жидков, голова районної ради Г.Ю. Лазарєв, заступник голови районної ради В.П. Стрілець, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Колесникова, Прудянський селищний голова С.М. Кучеренко урочисто відкрили дві додаткові групи на 46 місць у Прудянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ялинка».

21.09.2017

Жукову Ірину Павлівну, лікаря – невропатолога КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Дергачівського району», лікаря призовної комісії нагороджено грамотою військового комісара Харківського обласного військового комісаріату за сумлінне виконання обов'язків щодо медичного огляду призовників, фахову майстерність в організації роботи медичного персоналу та старанність під час проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року.

20.09.2017

Голова районної державної адміністрації К.С. Жидков та заступник голови районної ради В.П. Стрілець ознайомилися з ходом будівництва сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний заклад».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Привітання зі святом першого дзвоника Днем знань!

Дорогі діти, вчителі, батьки!
Щиро вітаю всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!
Це урочисте та хвилююче свято для мільйонів українців, адже воно символізує нові починання і прагнення якісних змін.
Особливим і визначним є сьогоднішній день у житті першокласників, які, тримаючись за руки батьків, уперше стануть на незвіданий шлях знань.
Не менш важливим він і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати майбутній фах, які будуть втілювати отримані знання та вміння в реальному житті.
Нехай шкільні роки будуть наповнені незабутніми враженнями, а ваші здібності та наполегливість стануть запорукою успіхів і вагомих досягнень.
Висловлюю найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети. У ваших руках – майбутнє нашої держави!
Вірю у вашу нестримну творчу енергію та здатність змінити країну.
Бажаю Вам дружньої, творчої роботи, міцного здоров'я, щастя та успіхів!
Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!


 

Голова районної
державної адміністрації                                                                             Костянтин Жидков


Подождите...