Новини

16.08.2019

Голова ХОДА відзначила, що більшість питань, які винесла на розгляд депутатів облдержадміністрація, стосувалися підготовки області до осінньо-зимового періоду.
Підбиваючи підсумки пленарного засідання XХІ сесії Харківської облради VII скликання, керівниця області відзначила ті рішення, що стосувалися виділення додаткових коштів на реалізацію проєктів у різних сферах життя регіону.
«Була збільшена кількість об'єктів, що потребують ремонту та реконструкції. До переліку додали близько 100 об'єктів, у тому числі сфери ЖКГ. Кошти були виділені для проведення відновлювальних робіт на колекторі в Лозовій; для того, щоб повністю налагодити водопостачання в одному з селищ Шевченківського району тощо. Також виділено кошти, щоб укріпити сферу освіти в Харківській області – завершити ті реконструкції та будівництва, які були розпочаті на початку року. Зокрема, додаткове фінансування виділено для того, щоб ліквідувати наслідки стихії, яка пошкодила покрівлю однієї зі шкіл Близнюківського району», - навела приклади Юлія Світлична.

16.08.2019

Шановна Олена Володимирівна!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, злагоди, добробуту. Хай життя буде наповнене успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.

14.08.2019

Шановний Андрій Олексійович!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, добробуту та благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій! Нехай у Вашому домі завжди панує мир і злагода!


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Обірвалось ще одне життя дергачівця

Дергачівська громада понесла ще одну непоправну втрату – 04 квітня 2017 року при виконанні службового обов'язку у Донецькій області, Бахмутського району, с. Зайцеве, загинув житель с. Безруки, Дергачівського району, боєць Національної гвардії Вадим Третяков.
Народився Третяков Вадим Олександрович 26 грудня 1987 року.
Пожертвувавши власним життям заради кращого майбутнього нашої держави, він захищав територіальну цілісність та суверенітет України від агресора.
Світла пам'ять про славного сина назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.
Дергачівці ніколи не забудуть справжнього патріота та захисника рідної землі. Найщиріші співчуття рідним та близьким загиблого.
Вічна пам'ять і шана героям України!


Подождите...