Новини

15.02.2019

Шановна Наталія Андріївна!
Вітаємо Вас з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

14.02.2019

14 лютого делегація Дергачівського району взяла участь в урочистому відкритті Харківської обласної філармонії після реконструкції.

14.02.2019

Під час робочої поїздки до нашого регіону разом з головою ХОДА Юлією Світличною Глава держави відвідав захід з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом».
До участі в заході були запрошені представники промисловості Харківської області, а також енергетичного машинобудування України та світу. Відкриваючи захід, Президент України привітав колектив «Турбоатому» з 85-річчям підприємства та побажав «нових потужних турбін, яскравих інженерних рішень та належної винагороди».
«Харківські підприємства справедливо вважаються флагманами української економіки. Тому про майбутнє української економіки, про майбутнє всієї України саме гарний час поговорити тут, у Харкові – в індустріальній столиці Україні. В місті студентської, наукової та робочої слави», - наголосив Петро Порошенко.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Обірвалось ще одне життя дергачівця

Дергачівська громада понесла ще одну непоправну втрату – 04 квітня 2017 року при виконанні службового обов'язку у Донецькій області, Бахмутського району, с. Зайцеве, загинув житель с. Безруки, Дергачівського району, боєць Національної гвардії Вадим Третяков.
Народився Третяков Вадим Олександрович 26 грудня 1987 року.
Пожертвувавши власним життям заради кращого майбутнього нашої держави, він захищав територіальну цілісність та суверенітет України від агресора.
Світла пам'ять про славного сина назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.
Дергачівці ніколи не забудуть справжнього патріота та захисника рідної землі. Найщиріші співчуття рідним та близьким загиблого.
Вічна пам'ять і шана героям України!


Подождите...