Новини

15.02.2019

Шановна Наталія Андріївна!
Вітаємо Вас з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

14.02.2019

14 лютого делегація Дергачівського району взяла участь в урочистому відкритті Харківської обласної філармонії після реконструкції.

14.02.2019

Під час робочої поїздки до нашого регіону разом з головою ХОДА Юлією Світличною Глава держави відвідав захід з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом».
До участі в заході були запрошені представники промисловості Харківської області, а також енергетичного машинобудування України та світу. Відкриваючи захід, Президент України привітав колектив «Турбоатому» з 85-річчям підприємства та побажав «нових потужних турбін, яскравих інженерних рішень та належної винагороди».
«Харківські підприємства справедливо вважаються флагманами української економіки. Тому про майбутнє української економіки, про майбутнє всієї України саме гарний час поговорити тут, у Харкові – в індустріальній столиці Україні. В місті студентської, наукової та робочої слави», - наголосив Петро Порошенко.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Керівництво району та мешканці Дергачівщини висловлюють співчуття у зв'язку із загибеллю Курилка Сергія

Голова Дергачівської районної державної адміністрації Олександр Політуха та населення району висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Курилка Сергія Вікторовича у зв'язку з тяжкою втратою.
Життєвий шлях нашого земляка обірвався під час виконання службових обов'язків в с. Попасне Луганської області. Загиблому було 37 років, у нього залишилися дружина та двоє дітей. Він був люблячим батьком, чоловіком, сином.
Сергій Курилко був мобілізований до лав Збройних Сил України у лютому 2015 року та перебував у зоні проведення антитерористичної операції.
Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людини, яка втратила рідного або близького, коли покидають земне життя ті, хто намагався зробити його кращим, хто самовіддано служив народові України, ця втрата не має вимірів.
Світла пам'ять про Сергія, який проживав на Дергачівській землі, назавжди збережеться в серцях тих, хто його знав і працював разом з ним.

Вічна пам'ять та вічна слава Герою України, який віддав своє молоде життя за її майбутнє!


Подождите...