Новини

24.04.2019

24 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська провела виїзний прийом громадян в Слатинській селищній раді.
До першого заступника голови райдержадміністрації звернулися мешканці селищної громади стосовно належного утримання амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт Слатине: утеплення фасаду будівлі, облаштування зовнішнього освітлення та сприяння ремонту ґ‎анку медичного закладу; щодо сприяння облаштування пішохідної доріжки.
Питання, озвучене під час прийому громадян, Інна Гаплєвська пообіцяла вивчити і надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації.

24.04.2019

24 квітня в районній державній адміністрації відбувся Пленум районної громадської організації ветеранів України в Дергачівському районі за участю заступника голови районної державної адміністрації Антона Козлокова.
В ході засідання розглянуті соціальні питання; підведені підсумки роботи районної громадської організації за 2019 рік. В обговоренні взяли участь представники відповідних служб району.

23.04.2019
23 квітня в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради голова районної державної адміністрації представив учасникам наради новопризначеного начальника юридичного відділу апарату районної державної адміністрації – Куценко Катерину Євгенівну.
Костянтин Жидков вручив Подяку районної державної адміністрації та районної ради в.о. старости с Черкаська – Лозова, с Лісне Малоданилівської селищної ради (ОТГ) Павлу Шабалтасу за перемогу у турнірі пам'яті заслуженого працівника фізичної культури Грудини В.М. з футзалу 2018.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Керівництво району та мешканці Дергачівщини висловлюють співчуття у зв'язку із загибеллю Курилка Сергія

Голова Дергачівської районної державної адміністрації Олександр Політуха та населення району висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Курилка Сергія Вікторовича у зв'язку з тяжкою втратою.
Життєвий шлях нашого земляка обірвався під час виконання службових обов'язків в с. Попасне Луганської області. Загиблому було 37 років, у нього залишилися дружина та двоє дітей. Він був люблячим батьком, чоловіком, сином.
Сергій Курилко був мобілізований до лав Збройних Сил України у лютому 2015 року та перебував у зоні проведення антитерористичної операції.
Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людини, яка втратила рідного або близького, коли покидають земне життя ті, хто намагався зробити його кращим, хто самовіддано служив народові України, ця втрата не має вимірів.
Світла пам'ять про Сергія, який проживав на Дергачівській землі, назавжди збережеться в серцях тих, хто його знав і працював разом з ним.

Вічна пам'ять та вічна слава Герою України, який віддав своє молоде життя за її майбутнє!


Подождите...