Новини

16.08.2019

Голова ХОДА відзначила, що більшість питань, які винесла на розгляд депутатів облдержадміністрація, стосувалися підготовки області до осінньо-зимового періоду.
Підбиваючи підсумки пленарного засідання XХІ сесії Харківської облради VII скликання, керівниця області відзначила ті рішення, що стосувалися виділення додаткових коштів на реалізацію проєктів у різних сферах життя регіону.
«Була збільшена кількість об'єктів, що потребують ремонту та реконструкції. До переліку додали близько 100 об'єктів, у тому числі сфери ЖКГ. Кошти були виділені для проведення відновлювальних робіт на колекторі в Лозовій; для того, щоб повністю налагодити водопостачання в одному з селищ Шевченківського району тощо. Також виділено кошти, щоб укріпити сферу освіти в Харківській області – завершити ті реконструкції та будівництва, які були розпочаті на початку року. Зокрема, додаткове фінансування виділено для того, щоб ліквідувати наслідки стихії, яка пошкодила покрівлю однієї зі шкіл Близнюківського району», - навела приклади Юлія Світлична.

16.08.2019

Шановна Олена Володимирівна!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, злагоди, добробуту. Хай життя буде наповнене успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.

14.08.2019

Шановний Андрій Олексійович!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, добробуту та благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій! Нехай у Вашому домі завжди панує мир і злагода!


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Керівництво району та мешканці Дергачівщини висловлюють співчуття у зв'язку із загибеллю Курилка Сергія

Голова Дергачівської районної державної адміністрації Олександр Політуха та населення району висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Курилка Сергія Вікторовича у зв'язку з тяжкою втратою.
Життєвий шлях нашого земляка обірвався під час виконання службових обов'язків в с. Попасне Луганської області. Загиблому було 37 років, у нього залишилися дружина та двоє дітей. Він був люблячим батьком, чоловіком, сином.
Сергій Курилко був мобілізований до лав Збройних Сил України у лютому 2015 року та перебував у зоні проведення антитерористичної операції.
Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людини, яка втратила рідного або близького, коли покидають земне життя ті, хто намагався зробити його кращим, хто самовіддано служив народові України, ця втрата не має вимірів.
Світла пам'ять про Сергія, який проживав на Дергачівській землі, назавжди збережеться в серцях тих, хто його знав і працював разом з ним.

Вічна пам'ять та вічна слава Герою України, який віддав своє молоде життя за її майбутнє!


Подождите...