Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Впровадження європейських стандартів в роботу Дергачівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів у Харківській області

В Україні впроваджуються європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Від її якісної та ефективної організації залежить довіра громадян до органів влади.
Протягом першого півріччя 2014 року Центрами обслуговування платників  Дергачівської ОДПІ надано 40,2 тис. інформаційні, консультаційні та адміністративні послуги, в тому числі частка адміністративних послуг складає більше 3,5 тис..Крім того, у центрах обслуговування платники можуть подати звітність та отримати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису.
Найбільшою популярністю користувалися послуги з видачі картки платника податків  та внесення змін до неї - 2,0 тис., реєстрації платників єдиного податку  та їх книг обліку – 0,5 тис., крім того, майже 0,2 тис. платників податків Дергачівського  та Золочівського районів  одержали довідки про відсутність заборгованості з платежів  до бюджету.
Дергачівською ОДПІ вживаються заходи щодо забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об'єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян  та запитів на публічну інформацію.
Так, за січень- червень надійшло 8 письмових звернень громадян, в яких  порушувалися питання  порядку застосування пільг по сплаті земельного податку, відмови від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та правових основ та засад конституційних прав  громадян.
Посадовими особами інспекції проведено 10 особистих прийомів громадян, під час яких надані усні роз'яснення щодо порядку нарахування та сплати плати за землю, застосування податкових пільг, нарахування та сплати єдиного податку з фізичних осіб, ліцензування певних видів підприємницької діяльності.
На всі звернення надані вичерпні відповіді, скарги та пропозиції за вказаний період – не надходили.
Крім того, за І півріччя надійшло 2 запити на інформацію від фізичних осіб,  стосовно прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності та надходжень податку на доходи фізичних осіб, який нараховується та сплачується податковими агентами по договорах оренди земельних паїв.
Відповіді на запити були надані своєчасно та з дотриманням вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
В Україні діє ефективний механізм співпраці для подолання проблем, які виникають у податковій та митній сфері - інтерактивний сервіс «Пульс», який приймає звернення платників за телефоном (044)284-00-07.
З початку року на сервіс «Пульс» зателефонувало 6 платників податків Дергачівської ОДПІ, що на  11 менше в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року.
Найактуальнішими темами стали проблемні питання, які виникають при реєстрації платників податку на додану вартість та поданні звітності. Всі питання вирішено по суті згідно з чинним законодавством про результати розгляду  повідомлено заявників.
В Дергачівській ОДПІ створені всі умови для реалізації особами права на доступ до публічної інформації.
Отримати публічну інформацію платники Дергачівського та Золочівького районів можуть, звернувшись до податкової інспекції із запитом  в усній, письмовій формі або в інший на вибір запитувача спосіб (поштою, факсом, по телефону або електронною поштою).
Запит надсилається за адресою: Дергачівська ОДПІ,62302, м. Дергачі, вул. Садова,10 або надається факсом – (05763)28088.
Записатися на особистий прийом до посадових осіб Дергачівської ОДПІ можливо також  за  телефоном - (05763)28099.   

Начальник відділу обслуговування
платників податків Дергачівської  об'єднаної
державної  податкової інспекції Головного
управління Міністерства доходів у Харківській області                     В.В. Васильєва

 


Подождите...