Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки) та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

Основною вимогою до конкурсантів є: ґрунтовні знання з питань державного управління, креативність, високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні.

У рамках Конкурсу проводиться навчання за Комплексною програмою підвищення кваліфікації державних службовців ІІ-VІІ категорій посад, розробленою Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

Порівняно з минулим роком у 2013 році кількість учасників конкурсу збільшилася на 14,4% та становить 10521 державний службовець (у 2012 році
9197 осіб).

Під час організації та проведення І туру Конкурсу центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами утворено 360 оргкомітетів та відібрано 3727 учасників. На регіональному рівні сформовано 791 оргкомітет та відібрано 6794 учасники.

З метою забезпечення проведення ІІ туру центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами утворено 1 оргкомітет  (21 член оргкомітету), що відібрав  до участі 60 учасників (у 2012 році – 30). На регіональному рівні створено 26 оргкомітетів (370 членів оргкомітету) та відібрано 1261 учасник (у 2012 році – 1370 осіб).

Підвищення кваліфікації учасників ІІ туру Конкурсу між державними службовцями центральних органів виконавчої влади відбувалося у Національному агентстві України з питань державної служби у рамках короткотермінового семінару: «Вивчення нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні». Конкурсанти отримали сертифікати учасника короткотермінового семінару.

ІІІ тур Конкурсу проводився на базі Академії муніципального управління
з 29 по 31 жовтня 2013 року. У ІІІ турі взяв участь 101 державний службовець з центральних та місцевих органів виконавчої влади, з них 49 – в номінації «Кращий керівник» та 52 – у номінації «Кращий спеціаліст». 

Під час проведення Конкурсу учасники представляли свої творчі роботи, брали участь у діловій грі, а також презентували виступи за обраною темою. Завдяки проведенню Конкурсу учасники підвищили кваліфікацію в рамках тематичного короткотермінового семінару з питань антикорупційного законодавства.

Після проведення ІІІ туру Організаційний комітет шляхом простого голосування визначив переможців та лауреатів (інформація додається). 
Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які зайняли перше місце, лауреатами - учасники, які зайняли друге, третє та четверте місця. 
Переможці Конкурсу у кожній номінації були нагороджені дипломом переможцята грошовою винагородою в сумі 10 тис. гривень.  
Лауреати Конкурсу у кожній номінації були нагороджені: 
за друге місце - дипломом лауреата та грошовою винагородою в сумі
5 тис. гривень;
за третє та четверте місця - пам'ятними листами учасників Конкурсу. 
Переможці та лауреати Конкурсу: 
користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі «Державне управління»; 
рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном; 
рекомендуються для зарахування до кадрового резерву на вищі посади в державному органі, в якому вони працюють або на відповідні посади в державних органах вищого рівня. 
Організаційним комітетом будуть вноситися пропозиції керівникам державних органів, у яких працюють переможці та лауреати, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до вимог законодавства. 

 

Довідково

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започаткований у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти. Конкурс проводиться у три етапи: І етап на місцевому рівні протягом березня-квітня, ІІ етап на регіональному рівні протягом травня-червня та ІІІ етап на державному рівні протягом вересня-жовтня.

Конкурс проходить у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Організаційне забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу розміщено на офіційному веб-порталі Нацдержслужби (www.nads.gov.ua): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – розділ «Правова, методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний службовець».

 

Переможці та лауреати ІІІ туру

щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

у 2013 році 

номінація «Кращий керівник»

І місце

ЧИКУНОВА

Юлія Євгенівна

начальник управління з питань ефективного використання енергоресурсів департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації

 

ІІ місце

МОРОЗ

Андрій Леонтійович

заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації

 

ІІІ місце

КУЛИК

Юлія Костянтинівна

начальник юридичного відділу апарату Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області

IV місце

РАКША

Алла Василівна

начальник відділу організаційно-документального забезпечення, комунікації та контролю Регіонального відділення Фонду державного майна України по Херсонській області

 

номінація «Кращий спеціаліст»

І місце

ІСОПЕНКО

Ірина Юльянівна

головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

 

ІІ місце

ДУБОК

Ірина Петрівна

головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Державного архіву м. Київ

 

ІІІ місце

КАЛЄТНІК

Анатолій Миколайович

головний спеціаліст сектору вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації

 

IV місце

ПЕРЕВЕРЗЕВА

Ольга Сергіївна

головний спеціаліст відділу інвестиційного розвитку територій управління інвестиційної політики департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької обласної державної адміністрації

 




Подождите...