Новини

28.06.2017

 

 

Шановні дергачівці!
Щиро вітаю Вас з Днем Конституції України!
Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, навіки закарбувавши волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.
Від усієї душі зичу Вам міцного здоров'я, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної Батьківщини!
Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної України.


Голова районної
державної адміністрації                                                                   К.С. ЖИДКОВ

 

27.06.2017

26 червня 2017 року патріоти Дергачівського району - заступник голови громадської організації «Дергачівська районна спілка Ветеранів АТО» Карпенко О.В. та депутат Дергачівської районної ради Фісун В.О. відвідали бійців на передовій в районі Світлодарської дуги (висота «Мажор»), села Зайцеве та передали їм військову форму, солодощі, дитячі малюнки та пральну машину.

 

27.06.2017

 

27 червня 2017 року відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з командиром 1-го дивізіону військової частини А-1215, підполковником Сургаєм С.В.

 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Доступ до публічної інформації

 Закон України «Про інформацію»;

 Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

Розпорядження №318 від 08.06.2011 року "Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»";

Розпорядження №396 від 04.07.2011 року "Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання в Дергачівські районній державній адміністрації документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію";

Розпорядження №657 від 12.10.2011 року "Про затвердження Графіка передачі публічної інформації   структурними   підрозділами Дергачівської районної державної адміністрації до відділу забезпечення  доступу  до  публічної інформації Дергачівської райдержадміністрації"

Розпорядження № 68 від 31.01.2012 року "Про встановлення розмірів фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Дергачівською районною державною адміністрацією"

Розпорядження № 93 від 17.02.2012 року "Про затвердження Порядку складання, подання та розгляду запитів на інформацію, розпорядником якої є Дергачівська районна державна адміністрація";

Розпорядження № 578 від 14.08.2012 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 17.02.2012 №93"

Розпорядження від 06 червня 2013 року  № 178 "Про Систему обліку публічної інформації, розпорядником якої є Дергачівська районна державна адміністрація"

Розпорядження від 15 червня 2015 року № 175 "Про внесення змін до Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію Дергачівською районною державною адміністрацією" 


Розпорядження від 15 червня 2015 року № 176 "Про внесення змін до Порядку складання,  подання та  розгляду запитів на інформацію, розпорядником якої є Дергачівська районна державна адміністрація" 

 

Перелік основних актів законодавства, якими встановлені засади діяльності місцевих державних адміністрацій

Перелік чинних розпоряджень голови Дергачівської районної державної адміністрації, які носять нормативно-правовий характер

 

Проекти нормативно-правових актівПодождите...